Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kategorie

Benix

BENIX-BANER.jpg

benix_logo.png

Fabryka Mebli BENIX powstała w 1993 roku wypracowując sobie na przestrzeni lat silną pozycję na rynku. Firma od 1994 roku podjęła się samodzielnej produkcji mebli tapicerowanych i tym zajmuje się do dnia dzisiejszego. Obecnie zatrudnia ponad 700 osób i posiada dwa nowoczesne obiekty produkcyjne, których powierzchnia wynosi aż 35000 m2. Dodatkowo posiada wyposażony w nowoczesne technologie park maszynowy, który pozwolił na znaczne zwiększenie produkcji. Mocna kadra, którą tworzą wykwalifikowani i posiadający duże doświadczenie pracownicy wraz z profesjonalnym i nowoczesnym zapleczem technicznym to klucz do sukcesu. Dzięki temu Fabryka Mebli BENIX może bez trudu realizować zamówienia zachowując przy tym najwyższe standardy jakości wytwarzanych produktów i spełniać w pełni indywidualne wymagania klientów. Dzięki licznym inwestycjom możliwe stało się dotarcie z ofertą nie tylko do lokalnych, czy krajowych odbiorów, ale także do klientów zagranicznych. Meble BENIX cieszą się dużą popularnością między innymi na rynku niemieckim.

W ofercie firmy BENIX znajdziemy sofy, fotele oraz narożniki, które są produkowane przy użyciu bardzo wysokiej jakości materiałów tapicerskich oraz naturalnych skór. Meble BENIX spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, którym zależy przede wszystkim na jakości wykonania i funkcjonalności produktów. Projektanci przywiązują ogromną wagę także do nowoczesnego designu, który będzie odpowiedni dla większości wnętrz.

Dla Klientów ceniących wygodne rozwiązania firma proponuje narożniki, które posiadając funkcję spania, mogą służyć jako miejsce odpoczynku, a dzięki licznym wariantom kolorystycznym dodatkowo stanowić istotny element dekoracyjny. Zwolennicy obić skórzanych w ofercie także znajdą coś dla siebie. Dzięki temu narożniki będą idealnie komponować się w salonach i pokojach gościnnych.

Zajmujące mniej miejsca klasyczne sofy, czy fotele spełnią wymagania osób, które mają do dyspozycji mniejsze wnętrza, a nie chcą rezygnować z wysokiej jakości mebli. Mając do zagospodarowania małe pomieszczenia nie trzeba już rezygnować z klasycznych, eleganckich rozwiązań.