Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kategorie

FM Bravo

fm_bravo.png

Spółka FM Bravo to kolejny uznany polski producent mebli, który już od 2002 roku działa na rynku. Siedziba firmy mieści się w Olsztynie, a dwa zakłady produkcyjne zlokalizowane są w Bartoszycach i Szczytnie. Łącznie w FM Bravo zatrudnionych jest ponad 500 pracowników, którzy posiadają doświadczenie gwarantujące najwyższą jakość produkowanych mebli. Spółka notuje roczną sprzedaż na poziomie ponad 100 mln złotych, co świadczy o dużym zainteresowaniu produktami ze strony klientów. Firma osiągnęła ogromny sukces na rynkach zagranicznych. Większość odbiorców to klienci zagraniczni, szczególnie z krajów Unii Europejskiej. Najwięcej produktów trafia do Niemiec i Wielkiej Brytanii.

FM Bravo to producent specjalizujący się przede wszystkim w meblach skrzyniowych. W ofercie znajdują się szafy, meblościanki, zestawy do sypialni i jadalni, meble biurowe, a także dziecięce, młodzieżowe i systemowe. Szeroka gama produktów daję gwarancję, że klient znajdzie meble, które w pełni spełnią jego oczekiwania. Nowoczesny design produktów przykuwa uwagę i sprawia, że wnętrza stają się luksusowe. Doskonała jakość materiałów wykorzystywanych przy produkcji oraz dbałość o szczegóły sprawia, że meble są bardzo trwałe i spełniają swoje funkcje wiele lat, nie tracąc przy tym na atrakcyjności. Dla części klientów ważnym aspektem może być deklaracja producenta o stosowaniu materiałów przyjaznych środowisku. Modele mebli tworzone są na podstawie projektów tworzonych przez własnych projektantów, ale wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta firma oferuje produkcję mebli na indywidualne zamówienia kontrahentów z zagranicy.

Klasyczne barwy bieli, czerni, beżu i brązu ułatwiają wkomponowanie mebli we wnętrzach nawet już częściowo umeblowanych. Sprawdzą się zarówno w przestronnych pomieszczeniach, ale i w małych pokojach, które są trudniejsze pod względem aranżacyjnym. W naszym sklepie oferujemy szeroką gamę wysokiej jakości produktów firmy FM Bravo. Zachęcamy do przyjrzenia się ofercie każdego komu zależy zarówno na ciekawym wzornictwie, ale i na funkcjonalności mebli.