Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kategorie
Kupuj wg
Kategoria
Cena
  • 52 607

Producenci
  1. Szynaka
Porównaj produkty

Nie ma produktów do porównania.

MERIS

Odpowiednie meble, to istotny element wyposażenia każdej firmy. Wygodne fotele, trwałe i solidne biurka, szafki na dokumenty, to wszystko elementy niezbędne do prawidłowego funkcjonowania biura. Odpowiednia aranżacja pomieszczeń gabinetowym, świadczy o ich randze, a klient z pewnością łatwiej podpiszę umowę na produkt lub usługę, znajdując się w komfortowych warunkach.

Kolekcja Meris

Kolekcja mebli biurowych Meris, wchodzi w składową oferty SzynakaMeble, która jest znanym i cenionym producentem. Asortyment łączy w sobie zawsze modną elegancję, z nowoczesnym wyglądem. Biurka, szafki, komody, witryny i inne meble są wykonane precyzyjnie, z dbałością o wszystkie detale, aby spełnić oczekiwania pracowników i właścicieli. Pierwszej grupie zwykle zależy na tym, żeby meble były wygodne do pracy, drugiej, aby ładnie prezentowały się w biurze. Meble Meris to połączenie w jednym produkcie wygody i elegancji.

Urządź profesjonalne biuro i gabinet

Klasyczna gama kolorystyczna produktów Meris, pozwala idealnie wkomponować je w wystrój każdego gabinetu. Łagodne kształty, nadają meblom oryginalnego charakteru, prezentuje się profesjonalnie. Gabinet, jest miejscem, który świadczy o Twojej całej firmie. Dobrze, żeby odwiedzający Cię kontrahenci, mieli poczucie, że znajdują się w miejscu urządzonym z pasją i należytą starannością. Wybierając meble z kolekcji mebli gabinetowych oraz biurowych Meris, masz pewność, że zyskujesz produkt na lata, którego jakoś pozytywnie zaskoczy każdego odwiedzającego siedzibę Twojej firmy.

MERIS

52 zł 65 zł
124 zł 155 zł
167 zł 209 zł
172 zł 215 zł
188 zł 235 zł
199 zł 249 zł
208 zł 260 zł
220 zł 275 zł
263 zł 329 zł
295 zł 369 zł
308 zł 385 zł