Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kategorie
Kupuj wg
Kategoria
Cena
  • 25 2125

Producenci
  1. Szynaka
Porównaj produkty

Nie ma produktów do porównania.

OMEGA

Sklep meble-do dbając o komfort pracy proponuje kolekcję mebli biurowych Omega, która wyróżnia się połączeniem ciemnych i jasnych barw. Funkcjonalność mebli sprawia, że są świetnym rozwiązaniem zarówno dla biur firmowych, jak i gabinetów prywatnych. Wszystkie meble są wykonane z wysokiej jakości drewna tak, aby mogły służyć długie lata.

Funkcjonalne miejsce pracy

Kolekcja Omega cechuje się przede wszystkim wysoką użytecznością. Pojemne szafy z szufladami pozwalają na dyskretne przechowywanie materiałów potrzebnych podczas pracy oraz zachowanie porządku w biurze. Regał otwarty świetnie sprawdzi się w miejscach, gdzie dokumenty muszą znajdować się na wyciągnięcie ręki. Podstawą dobrze zorganizowanego i wygodnego miejsca pracy jest jednak odpowiedniej wysokości, wygodne biurko z wystarczająco dużym blatem na którym zmieści się komputer. Ciekawym rozwiązaniem jest kontener do biurka wyposażony w kółka dzięki czemu jest on całkowicie mobilny. Posiada 4 szuflady, które są w stanie pomieścić liczne dokumenty oraz pozostałe przedmioty, które powinny być stale pod ręką. Ponadto oferta zawiera duże stoły konferencyjne, przy których każde spotkanie lub narada nie będą nudnym obowiązkiem, ale przyjemnością.

Wygoda i elegancja

Każdy mebel, który wchodzi w skład kolekcji Omega został wykonany z wysokiej jakości, trwałej płyty laminowanej. Ciekawe połączenie grafitu oraz jasnego dębu tworzą elegancki zestaw, który wpadnie w oko zarówno zwolennikom klasyki, jak i stylu nowoczesnego. Jasne meble rozjaśnią wnętrze, dzięki czemu otrzymamy przestrzeń przyjazną do pracy, co z pewnością pozytywnie wpłynie na efektywność pracy pracowników. Meble dodatkowo wyposażone są w systemy cichego domyku i dociągu, dzięki czemu nasza praca nie będzie zakłócana przez głośne otwieranie i zamykanie szafek i szuflad. Dzięki przemyślanemu rozkładowi półek szuflad łatwo zapanować nad porządkiem w miejscu pracy. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego meble-do.pl. Na zakupy zapraszamy także do firmowego sklepu stacjonarnego zlokalizowanego w Rzeszowie na Al. Armii Krajowej 24.

OMEGA