Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kategorie
Kupuj wg
Kategoria
Cena
  • 160 2904

Producenci
  1. Stolkar
Porównaj produkty

Nie ma produktów do porównania.

BLANKA Stolkar

Urządzasz kuchnię i poszukujesz mebli o prostej formie, które wpiszą się w nowoczesny charakter Twoich wnętrz? Jedną z propozycji od firmy Stolkar jest kolekcja mebli kuchennych Blanka, które dzięki swojej minimalistycznej formie sprawdzą się w wielu mieszkaniach.

Proste rozwiązania nigdy się nie nudzą

Kolekcja Blanka to meble utrzymane w nowoczesnej stylistyce. Meble cechuje prosta forma, pozbawiona dekoracyjnych frezów i ażurów, które obecne są np. w kolekcjach Patyna od firmy Stolkar. Szafki dostępne są w ciekawej kompozycji kolorystycznej. Fronty wykonane zostały w kolorze dąb sonoma oraz cynamonowa akacja, a korpus utrzymany jest w białej kolorystyce. Ciekawe połączenie barw sprawia, że meble kuchenne Blanka są oryginalną propozycją do nowoczesnych kuchni.

Nie potrzebujesz mebli na wymiar

Częstym problemem podczas urządzania kuchni jest jej wielkość. Najczęściej borykają się z tym właściciele trudno ustawnych, niewielkich mieszkań, dla których zwykle jedynym wyjściem było zamówienie mebli pod wymiar. Meble kuchenne firmy Stolkar dają możliwość wyposażenia zarówno bardzo małych, jak i przestronnych kuchni. Szafki dostępne w różnych rozmiarach sprzedawane są osobno, dzięki czemu klient może skomponować zestaw według swoich potrzeb.

Meble kuchenne Blanka to propozycja dla osób lubiących stonowane barwy i estetyczne wykonanie. Geometryczne bryły w połączeniu ze srebrnymi uchwytami tworzą spójną całość. Uwagę klientów powinno przyciągnąć także solidne wykonanie poszczególnych elementów oraz atrakcyjna cena mebli. Fronty wykonane zostały z płyty laminowanej odporne na codzienne użytkowanie, a szuflady na metalowych prowadnicach i zawiasy TYTANIUM wpływają na łatwość korzystania z mebli i ich funkcjonalność.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych pozostałych mebli kuchennych, wśród których znajdują się produkty utrzymane w różnej stylistyce, począwszy od klasycznych wariantów, po nowoczesne.

BLANKA Stolkar