Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kategorie
Kupuj wg
Kategoria
Cena
  • 23 4310

Producenci
  1. Stolkar
Porównaj produkty

Nie ma produktów do porównania.

ERIS PREMIUM LINE

Kuchnię Eris wyróżnia piękna estetyka oraz możliwość wyboru różnego stylu i kolorów frontów. Funkcjonalność zapewniają szeroki wybór akcesoriów oraz szafek do indywidualnej zabudowy. 

Cechy produktu:

  • Dostępne w macie i połysku lakierowane fronty MDF 
  • Szeroka gama kolorystyczna
  • Uchwyt frezowany w wklejoną sklejką w kolorze dąb złoty

Meble kuchenne Eris

Sekret uroku kuchni nowoczesnych tkwi zazwyczaj w ich prostocie i skromnym minimalizmie. W przypadku mebli kuchennych Eris, do tego zestawu należy dodać jeszcze co najmniej dwie cechy.

Pierwszą z nich są wyjątkowe frezowane uchwyty, dzięki czemu nie ma potrzeby montowania tradycyjnych metalowych. Delikatnie zaoblone są dodatkowo ozdobione wyjątkowo dekoracyjnymi listwami w kolorze dąb złoty. Wstawki te wyglądają fenomenalnie zwłaszcza, gdy podkreślimy je odpowiednim oświetleniem np. zamocowaną pod blatem listwą ledową. Innym pomysłem na ich podkreślenie, jest odpowiednie zestawienie szafek górnych i dolnych w tzw. słupek. W takim rozwiązaniu uchwyty obu brył tworzyć będą ciekawą, dekoracyjną całość.

Drugą cechą wyróżniającą meble kuchenne Eris jest wyjątkowo szeroka paleta dostępnych szafek i elementów dodatkowych, dzięki którym możemy stworzyć w pełni spersonalizowaną, dostosowaną do indywidualnych potrzeb i oczekiwań aranżację. Eris jest niczym kuchnia na wymiar. Pozwala na tworzenie zabudowy w kształcie liter I, L, U i G. Można za ich pomocą również zbudować funkcjonalną i modną wyspę lub półwysep.

Fronty oferowane w ramach linii Eris wykonane są z lakierowanej płyty MDF o grubości 19 mm. Dostępne są w dwóch wykończeniach – z połyskiem lub w macie, a także w kilkunastu wersjach kolorystycznych – w tym w modnych szarościach i ponadczasowej bieli. Można je perfekcyjnie zestawić z dedykowanymi blatami roboczym. A tych do wyboru jest również kilkanaście. Wśród nich znaleźć można wzory inspirowane drewnem – klasycznym orzechem i dębem w kilku wydaniach; kamieniami – trawertynem, marmurem i czarną skałą wulkaniczną, a także metalami takimi jak aluminium. Liczba możliwych kombinacji jest więc niezwykle szeroka.

Na uwagę zasługuje również ogromny wybór wymiarów proponowanych w ramach Eris szafek kuchennych. Szafki górne dostępne są w wysokościach: 127, 92, 72, 56 i 36, zaś dolne – standardowej wysokości 82 cm lub 87 cm za dopłatą. Te i te proponowane są w wielu szerokościach. Do wyboru są również najpopularniejsze warianty szafek narożnych – na planie prostokąta i kwadratu. Wykorzystując Eris możemy więc bez problemu zabudować całą dostępną powierzchnię kuchni – aż po sufit, albo też – decydując się na mniejsze przeszklone witrynki – stworzyć aranżację zdecydowanie lżejszą optycznie. W obu wersjach powstanie kuchnia nowoczesna i elegancka. Zaś dzięki zastosowaniu zawiasów z cichym domykiem – również komfortowa i funkcjonalna.

ERIS PREMIUM LINE

ERIS PREMIUM LINE