Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kategorie
Kupuj wg
Kategoria
Cena
  • 26 2462

Producenci
  1. KAM Kuchnie
Porównaj produkty

Nie ma produktów do porównania.

KAMDUO

Oferta naszego sklepu obejmuje szeroki wybór mebli kuchennych marki KAMDUO. Jest to jeden z topowych producentów mebli kuchennych, który prowadzi sprzedaż nie tylko na terenie Polski, ale także poza jej granicami.

Produkty, które oferuje firma to między innymi korpusy, fronty, blaty, szuflady, uchwyty, a także zawiasy do kuchennych szafek. Kolekcja mebli Kamduo to dystynkcja, prostota, praktyczność oraz ergonomia zamknięta w innowacyjnej formie. Mocnym punktem asortymentu KAMDUO jest szeroki wybór pojedynczych szafek, jak też możliwość zakupu gotowego zestawu. Wybierając produkty tej znanej marki, mamy gwarancję, że meble spełnią nasze oczekiwania. Kolekcje produkowane są przy użyciu dobrych jakościowo materiałów, które zachowają swój dobry wygląd na dłużej.

Metoda akrylowania frontów kuchennych, bazuje na umieszczaniu na płycie akrylu, czyli syntetycznego polimeru. Jednym z inicjatorów w tworzeniu frontów w tej technologii w Polsce, jest właśnie firma KAM, która już kilka lat temu wprowadziła na rynek piękne kuchnie. Zestaw mebli kuchennych KAMDUO firmy KAM to system elementów, dedykowanych do samodzielnego montażu, w których skład wchodzą gotowe szafki. Każda szafka wysyłania jest w odrębnym opakowaniu z planem technicznym i instrukcją jej składania. Prosty, ponieważ zaopatrzony tylko w przydatne części oraz łatwy w montażu zestaw KAMDUO nadaje się pod zabudowę AGD, ale można też dopasować go do sprzętu wolnostojącego.

KAMDUO