Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kategorie
Kupuj wg
Kategoria
Cena
  • 18 2372

Producenci
  1. Stolkar
Porównaj produkty

Nie ma produktów do porównania.

ALINA Biała kuchnia lakierowana Stolkar

Jasne wnętrza są ostatnio niezwykle modne. Trend ten dotyczy każdego pomieszczenia, także kuchni. Jeśli marzysz o jasnym wnętrzu do przygotowywania posiłków, urządzonym w klasycznym stylu to najlepszym rozwiązaniem będzie wybór mebli z kolekcji Alina Biała Kuchnia Lakierowana Studio Stolkar. W kolekcji tej widać dbałość o najmniejsze detale. Meble mają prostą formę, ale zostały wykończone w bardzo ciekawy sposób, dzięki czemu mimo prostoty wyróżniają się na tle innych.

Szafki i szuflady dostępne w różnych rozmiarach sprawiają, że kolekcja ma nie tylko ciekawy design, ale jest również niezwykle praktyczna. Fronty wykonane z lakierowanych płyt MDF mają delikatny połysk, co nadaje im jeszcze większej elegancji. Dzięki dużej różnorodności uchwytów do wyboru można dodatkowo modyfikować ostateczny wygląd mebli w zależności od wizji i upodobań klienta.

Meble Alina Biała Kuchnia Lakierowana Studio Stolkar można dowolnie konfigurować. Opcja ta jest niezwykle przydatna szczególnie w trudno ustawnych i małych kuchniach. Sprawdza się także w przypadku klientów, którzy chcą mieć kuchnię szytą na miarę. Każdy posiada inną wizję swojego mieszkania i różne oczekiwania, dlatego wychodzimy naprzeciw tym potrzebom.

Efektowny design to nie wszystko. W przypadku mebli kuchennych zależy nam przede wszystkim na ich funkcjonalności i komfortowym korzystaniu z nich. W każdej kuchni, ale szczególnie w tych niewielkich, niezwykle istotne jest maksymalne wykorzystanie każdego centymetra dostępnej powierzchni. Jest to możliwe dzięki głębokim dolnym szafkom, pojemnym szufladom oraz możliwości modyfikowania ilością szaf w zestawie. System cichego otwierania i zamykania frontu oraz zamontowane we frontach uchylnych podnośniki gazowe to gwarancja komfortowego korzystania z kuchni każdego dnia. Dzięki temu korzystanie z kuchni stanie się nie tylko obowiązkiem, ale przyjemnością. Produkty Fabryki Mebli Stolkar sprawiają, że nawet najmniejsza kuchnia może być w pełnie funkcjonalna i dopracowana w każdym szczególe.

ALINA Biała kuchnia lakierowana Stolkar