Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kategorie
Kupuj wg
Kategoria
Cena
  • 185 2800

Producenci
  1. Stolkar
Porównaj produkty

Nie ma produktów do porównania.

LUNGO-MACCHIATO

Pakiet funkcjonalnych brył kolekcji Lungo & Macchiato to oferta mebli kuchennych, które zagoszczą w Państwa domach, na bardzo długi okres. Trwała produkcja z odpornej na defekty mechaniczne płyty meblowej, gwarantuje satysfakcję oraz swobodę użytkowania każdemu z domowników.

Kontrastowe wybarwienie pojedynczych szafek, koncentruje na sobie wzrok, podnosząc w ten sposób zalety wizualne konstrukcji. Wyjątkowa przestronność mebli, gwarantuje wygodną segregację naczyń, które są codziennie używane i muszą mieć swoje stałe miejsce. Kolekcja Lungo & Macchiato to nowoczesne meble, które charakteryzują się wyjątkowym połączeniem kolorów na jednym froncie. Bryły nie tylko pięknie się przedstawiają, ale także posiadają oryginalny charakter. Dodatkowym plusem zestawu Lungo & Macchiato jest duża ilość elementów, dzięki którym każdy z klientów jest w stanie dowolnie umeblować swoją kuchnię.

Meble w ofercie posiadają dużo szafek stojących oraz wiszących, a dodatkowo fronty do zmywarek o szerokości 60 cm i 45 cm, do wyboru z panelem odkrytym i zakrytym. Uchwyty, które są montowane w poziomie, dodatkowo akcentują nowoczesny styl mebli. Opisywane kolekcje mebli są na tyle neutralne, że każdy klient naszego sklepu, znajdzie produkty idealnie dopasowane do swoich potrzeb. Całość asortymentu cechuje wysoka jakość wykonania, dająca gwarancję, że Twoja kuchnia, będzie wyglądać elegancko i profesjonalnie.

LUNGO-MACCHIATO