Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kategorie
Kupuj wg
Kategoria
Cena
  • 62 856

Producenci
  1. Stolkar
Porównaj produkty

Nie ma produktów do porównania.

MAYA SONOMA STOLKAR

Urządzasz kuchnię i poszukujesz mebli o prostej formie, które wpiszą się w nowoczesny charakter Twoich wnętrz? Jedną z propozycji od firmy Stolkar jest kolekcja mebli kuchennych MAYA, które dzięki swojej minimalistycznej formie sprawdzą się w wielu mieszkaniach.

Proste rozwiązania nigdy się nie nudzą

Kolekcja MAYA to meble utrzymane w nowoczesnej stylistyce. Meble cechuje prosta forma. Szafki dostępne są w ciekawej kompozycji kolorystycznej. Fronty wykonane zostały w kolorze białym lub sonoma , a korpus utrzymany jest w białej kolorystyce.

Nie potrzebujesz mebli na wymiar

Częstym problemem podczas urządzania kuchni jest jej wielkość. Najczęściej borykają się z tym właściciele trudno ustawnych, niewielkich mieszkań, dla których zwykle jedynym wyjściem było zamówienie mebli pod wymiar. Meble kuchenne firmy Stolkar dają możliwość wyposażenia zarówno bardzo małych, jak i przestronnych kuchni. Szafki dostępne w różnych rozmiarach sprzedawane są osobno, dzięki czemu klient może skomponować zestaw według swoich potrzeb.

Meble kuchenne MAYA to propozycja dla osób lubiących stonowane barwy i estetyczne wykonanie. Geometryczne bryły w połączeniu z czarnymi uchwytami tworzą spójną całość. Uwagę klientów powinno przyciągnąć także solidne wykonanie poszczególnych elementów oraz atrakcyjna cena mebli. Fronty wykonane zostały z płyty laminowanej odporne na codzienne użytkowanie, a szuflady na metalowych prowadnicach wpływają na łatwość korzystania z mebli i ich funkcjonalność.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych pozostałych mebli kuchennych, wśród których znajdują się produkty utrzymane w różnej stylistyce, począwszy od klasycznych wariantów, po nowoczesne.

MAYA SONOMA STOLKAR