Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kategorie
Porównaj produkty

Nie ma produktów do porównania.

Mia

Kuchnia Mia to nowatorski pomysł na stworzenie funkcjonalnej kuchni. Mia to świetne rozwiązanie do nowoczesnych wnętrz. Oryginalne połączenie kolorów gwarantuje, że sprawdzi się zarówno w jasnych i ciemnych wnętrzach. Różnorodność frontów oraz bogaty wybór szafek pozwala na skomponowanie wymarzonego zestawu, dzięki którym przygotowanie posiłków będzie przyjemnością, a nie tylko obowiązkiem.

Mia – nowoczesne meble w dobrej cenie

Meble kuchenne Mia to kompromis pomiędzy niewygórowaną ceną, mistrzowską jakością wykonania i znakomitym wyglądem. Pojemne szafki szuflady pomieszczą wszystkie garnki, naczynia i inne potrzebne akcesoria. W kuchni Mia dostępne są trzy warianty frontów - jasny Mia picard połączony z wykończonym na wysoki połysk białym akrylem, sonoma z białym akrylem, oraz ciemna akacja cynamonowa połączona z połyskującym kolorem waniliowym. W każdym wariancie otrzymujemy także relingowe metalowe uchwyty. System metabox zapewnia podwyższoną wytrzymałość oraz stabilność wszystkich szuflad, co znacznie podnosi komfort ich użytkowania.

Stwórz swoją wymarzoną kuchnię

Meble MIA to propozycja dla tych, którzy lubią nowoczesność, wygodę i indywidualny styl. Dzięki możliwości zamówienia osobnych części, można stworzyć swoją wymarzoną kuchnię, komponując ją wedle własnych upodobań, dopasowując je do nawet niewielkich pomieszczeń. Łączenie elementów jest bezproblemowe, co ułatwia zaaranżowanie maksymalnie praktycznego wnętrza.

Mia

Brak produktów spełniających kryteria.