Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kategorie
Kupuj wg
Kategoria
Cena
  • 20 5194

Producenci
  1. Layman
Porównaj produkty

Nie ma produktów do porównania.

MOHITO LAYMAN

Planujesz remont kuchni i potrzebujesz nowych, funkcjonalnych mebli kuchennych? Jedną z ciekawych propozycji jest kuchnia modułowa MOHITO od firmy Layman. Jest to rozwiązanie bardzo atrakcyjne cenowo, a przy tym meble nie tracą na jakości i funkcjonalności. Dlaczego warto wybrać meble kuchenne MOHITO?

Ciekawe wzornictwo w atrakcyjnej cenie

Zakład Meblowy Layman to firma działająca na rynku polskim od ponad 20 lat. Skupiając się głównie na produkcji mebli kuchennych stworzyła kolejną ciekawą propozycję, która wpisuje się w potrzeby klientów lubiących kuchnie utrzymane w jasnej stylistyce.

Kolekcja MOHITO pozwala na stworzenie wymarzonej kuchni. W jej skład wchodzi szeroka gama szafek wiszących i stojących, co pozwala na aranżację kuchni o każdej wielkości. Dzięki tym meblom nawet mała kuchnia może być funkcjonalna i pięknie wykonana. Cechą charakterystyczną tej kolekcji są fronty ramkowe połączone z frontami gładkimi oraz szeroka paleta kolorystyczna. Klient może wybierać wśród wielu połączeń kolorystycznych:

Zestawienie frontów ramkowych w ciepłych odcieniach, połączonych z gładkimi połyskowymi frontami podkreśli elegancki charakter tej kuchni. Modne motywy drewna  nadzadzą przytulny charakter każdemu wnętrzu, bez względu na to, czy będzie to duży aneks kuchenny połączony z salonem, czy małe osobne pomieszczenie kuchenne.

Fronty ramkowe Mohito wykonane są z ramiaka płyty laminownej o grubości 18 mm, wypełnionego formatką z płyciny laminowanej o grubości 8 mm.

Fronty połyskowe i matowe kuchni Mohito wykonane są z płyty połyskowej lub akrylowej o grubości 18 mm, oklejonej obrzeżem PCV.

MOHITO KOLORY

Meble kuchenne MOHITO – funkcjonalna i ergonomiczna kuchnia

Kolekcja MOHITO pozwala na aranżację funkcjonalnej kuchni. Wymiary szafek pozwalają na maksymalne zagospodarowanie miejsca. Dolne szafki posiadają głębokość 58 cm i wysokość 82 cm. Dodatkowo szafki dolne posiadają regulowane nóżki o wysokości 10 cm, które pozwala na regulację ich wysokości. Szafki górne występują w dwóch wysokościach tj. 36 i 72 cm oraz posiadają głębokość na 32 cm.

Na dużą funkcjonalność mebli mają wpływ zastosowane rozwiązania takie jak szuflady typu Metalbox, zawiasy regulowane w trzech płaszczyznach, hamulce do drzwiczek i szuflad gwarantujące ciche domykanie szafek oraz podnośniki gazowe ułatwiające podnoszenie drzwiczek w szafkach okapowych.

Meble kuchenne MOHITO dają duże możliwości aranżacji dlatego nie dziwi fakt, że budzą duże zainteresowanie wśród klientów. Zachęcamy do zapoznania się także z pozostałą ofertą sklepu meble-do zarówno w sklepie internetowym, jak i stacjonarnie w Rzeszowie na ul. Armii Krajowej 24.

MOHITO

MOHITO LAYMAN