Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kategorie
Kupuj wg
Kategoria
Cena
  • 516 516

Producenci
  1. Optimum
Porównaj produkty

Nie ma produktów do porównania.

BONTI

Nadszedł czas na zmiany w pokoju Twojego dziecka i poszukujesz idealnych mebli? Szukasz rozwiązań funkcjonalnych, a przy tym zależy Ci na estetycznym wykonaniu? Naszą propozycją jest kolekcja Bonti, która zachwyci zarówno rodziców, jak i dzieci.

Kolekcja Bonti – w świecie barw

Kolekcja Bonti wyróżnia się wśród innych mebli dostępnych w meble-do głównie ze względu na kolorystykę. Jest to idealna propozycja dla sypialni naszych najmłodszych. Dzieci lubią otaczać się kolorowymi przedmiotami. Rozwija to ich kreatywność i wyobraźnię, dlatego warto o tym pamiętać aranżując ich wnętrza.

System Bonti charakteryzuje się ciekawą stylistyką w której połączono dekor Jesion Eko wraz z kolorowymi wstawkami. Meble występują w poniższych wariantach:

  • Korpus oraz front: Jesion Eko Wstawki: Wrzos
  • Korpus oraz front: Jesion Eko Wstawki: Akacja
  • Korpus oraz front: Jesion Eko Wstawki: Iguana
  • Korpus oraz front: Jesion Eko Wstawki: Róż
  • Korpus oraz front: Jesion Eko Wstawki: Turkus

Zróżnicowana kolorystyka pozwala na aranżację pokojów dziewczęcych, jak i sypialni dla chłopców.

Skomponuj własny zestaw

System Bonti obejmuje aż 19 elementów, m.in. szafy narożne, szafy z drzwiami przesuwnymi, komody, regały, bieliźniarki, biurka, łóżka oraz półki. Dzięki temu z łatwością skomponujesz zestaw dopasowany do rozmiarów pokoju, jak i do potrzeb Twojego dziecka. W przypadku mebli Bonti zwrócono uwagę na bezpieczeństwo, funkcjonalność oraz wytrzymałość. Brak elementów szklanych zapewnia bezpieczeństwo, a montaż obrzeży ABS oraz płyta laminowana o grubości 18 mm wpływają na trwałość i odporność na uderzenia. Na wysoką funkcjonalność mają wpływ pojemne szuflady o pełnym wysuwie i wzmocnionym dnie.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty dotyczącymi kolekcji Bonti oraz pozostałymi meblami młodzieżowymi dostępnymi w sklepie meble-do.pl.

Bonti meble w pokoju nastolatka

 

 

 

 

BONTI