Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kategorie

MISTRAL RESTOL

Urządzasz pokój młodzieżowy, ale nie masz na niego pomysłu? Poszukujesz mebli utrzymanych w nowoczesnej stylistyce, które wyróżniają się na tle innych oryginalnym wykończeniem? W takim razie jedną z propozycji dla Ciebie jest kolekcja mebli Mistral od firmy Restol. Poznaj nowoczesne wzornictwo mebli i skompletuj swój zestaw.

Stwórz własny zestaw

Kolekcja Mistral proponowana przez firmę Restol wyróżnia się przede wszystkim nowoczesnym wzornictwem. Uwagę przykuwa oryginalne wyprofilowanie frontów, które zastąpiło tradycyjne uchwyty.

Cała kolekcja składa się z 18 elementów, które możemy indywidulanie dobierać w zależności od potrzeb. Dzięki temu zaaranżujemy nawet najmniejszy pokój wyposażając go tylko w potrzebne meble. Możliwość samodzielnego dobierania elementów jest bardzo przydatna w szczególności w przypadku pokojów młodzieżowych.

Ogromną zaletą mebli Mistral jest możliwość wyboru koloru frontów MDF. Korpus mebli zawsze występuje w kolorze Sanremo Rustic, natomiast fronty dostępne są w kolorach:

  • biały połysk,
  • czarny połysk,
  • cappuccino połysk,
  • krem połysk,
  • dąb czarny.

Dzięki tej opcji możemy dowolnie aranżować wnętrza zgodnie z naszymi preferencjami i potrzebami.

Meble Mistral – propozycja dla pokoju młodzieżowego, ale nie tylko

Meble Mistral ze względu na bogatą gamę elementów wchodzących w skład kolekcji są świetną propozycją nie tylko do sypialni młodzieżowych. Sprawdzą się także w salonach oraz sypialniach dla osób dorosłych. Dzięki możliwości wybierania kolorystyki frontów oraz poszczególnych brył można modyfikować ich przeznaczenie.

Kolekcja Mistral zawiera elementy niezbędne w sypialni takie jak łóżko, szafki nocne, biurko, regały oraz duże szafy. Dostępne są także szafki rtv, ławy, regały zamknięte i otwarte oraz komody, które stworzą funkcjonalny i komfortowy salon. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałą ofertą mebli młodzieżowych w meble-do dostępną zarówno w sklepie internetowym, jak i w sklepie stacjonarnym w Rzeszowie, na ul. Armii Krajowej 24.

MISTRAL RESTOL

Brak produktów spełniających kryteria.