Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kategorie
Kupuj wg
Kategoria
Cena
  • 646 4999

Producenci
  1. Szynaka
Porównaj produkty

Nie ma produktów do porównania.

VELVET Dąb czarny

Velvet w kolorze dąb czarny to kolejna odsłona kolekcji o tej samej nazwie. Meble Velvet w kolorze dąb rustikal są jednymi z najbardziej popularnych produktów naszej firmy. Meble w ciemniejszym kolorze sprawiają wrażenie cięższych i masywniejszych. Dodatkowo są doskonałym rozwiązaniem dla osób poszukujących komód, witryn i biurek w jednolitym stonowanym kolorze chcąc w ten sposób podkreślić charakter każdego pomieszczenia. Meble w kolorze dąb czarny świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach w których zależy nam na elegancji jednak nie planujemy umieszczać tam zbyt dużej liczby mebli. Zbyt duża ilość na przykład szczególnie dużych witryn może spowodować iż pomieszczenie stanie się bardzo ciemne.

VELVET CZARNY

Wyjątkowy szropowany element w meblach Velvet został dodatkowo wyposażony przez nas w oświetlenie które dostępne jest w standardzie. Oświetlenie nie tylko dodaje charakteru i podkreśla element litego drewna ale również dodaje niepowtarzalnego klimatu pomieszczeniu. Dla bardziej wymagających klientów w naszej ofercie znajduje się również dodatkowe oświetlenie opcjonalne umieszczane podwieńcowo lub do półki szklanej. Światło spod półki szklanej nie tylko sprawia iż meble wyglądają bajecznie ale również podkreślają wyjątkowość przedmiotów które trzymamy za przeszklona witryną.

VELVET CZARNY

Ciemne meble z litego drewna doskonale podniosą prestiż biura. Jeżeli chcesz aby klienci lub kontrahenci z podziwem patrzyli na Twoje biuro meble Velvet w kolorze dąb czarny będą bardzo dobrym pomysłem. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się przeszklone witryny oraz regał które doskonale sprawdzą się w kancelarii adwokackiej lub administracji. Biurko posiada drzwiczki i trzy szuflady z których fronty wykonane są z litego drewna. Dodatkowo biurko wyposażyliśmy w gniazdo zasilające posiadające dwa gniazda 230V oraz dwa gniazda USB.

VELVET CZARNY

VELVET Dąb czarny