Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kategorie
Kupuj wg
Kategoria
Porównaj produkty

Nie ma produktów do porównania.

AFRICA

AFRICA - nowoczesne czarne meble 

Nowoczesne i ekskluzywne wnętrze potrzebuje wyjątkowych mebli. Jedną z opcji, którą Państwu proponujemy są meble z serii Africa.

Czarne drzwi, wykonane na wysoki połysk, z oszklonymi frontami i stylowym oświetleniem LED, stanowią dokonały wybór dla osób szukających mebli do domu czy mieszkania.

Meble Africa zostały stworzone dla osób, którzy cenią elegancje i prosty, acz niebanalny styl. Oryginalność i szlachetność kształtów sprawia, że meble te idealnie wręcz nadają się do stylowych wnętrz salonu czy jadalni.

Sprawdzają się one również jako wyposażenie pokoju nastolatka – geometryczne kształty i nowoczesny charakter przypada do gustu dzisiejszej młodzieży jak i młodym małżeństwom . Ich kolor oraz uniwersalność pozwalają zastosować je w pokoju zarówno dziewczyny i chłopaka.

Fronty wykonane zostały z wysokiej jakości płyty MDF na wysoki połysk, natomiast korpus jest matowy; meble posiadają delikatne nóżki doskonale pasujące do czarnych frontów. Szuflady zostały wyposażone w solidne, metalowe prowadnice. Meble Afrika dostarczane są w paczkach, w postaci zdemontowanej – do samodzielnego montażu.

Meble Africa to propozyjca komód , stolika pod telewizor witryn i półek ktróe doskonale sprawdzą się w kązdym pomieszczeniu . 

AFRICA

Brak produktów spełniających kryteria.