Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kategorie

OPTIMAL 19 DOSTAWKA PÓŁOKRĄGŁA NA 1 NODZE

139 zł

Dostępność3 - 4 tygodnie

Oblicz wysokość raty

Informacje dodatkowe

EAN 590150303090
Waga 6.0000
Szerokość 68
Wysokość 76
Głębokość 40
Koszt transportu 40 zł (paczka)
Producenci ML Meble
 

* Wymagane pola

139 zł
Ilość:

OPTIMAL 19 DOSTAWKA PÓŁOKRĄGŁA NA 1 NODZE - mała dostawka do biurka lub stołu konferencyjnego, na jednej metalowej nodze, zaokrąglona

Meble biurowe Optimal doskonale nadają się do wyposażenia klasycznych pomieszczeń biurowych jak i biur typu open space oraz sal konferencyjnych. Zapewniają funkcjonalną przestrzeń i idealną organizację pracy. Meble Optimal to różnorodność szaf, regałów i komód, które pozwalają na optymalne przechowywanie i archiwizowanie dokumentów w biurze. Szeroki wachlarz biurek i różnokształtnych dostawek z blatami z wysokiej jakości płyty laminowanej o grubości 22 mm i obrzeżem ABS 2 mm, opartymi na metalowych podstawach daje wiele możliwości aranżacyjnych. Przegrody na biurka oddzielające przestrzenie pracownicze pozwalają budować układy wielostanowiskowe, a z racji tego że są dostępne również w innej kolorystyce niż cały program dodają mu charakteru. Kolejnym jego ważnym atutem jest wyposażenie standardowe w zamki szaf i regałów, a kontenery w zamki centralne co pozwala zachować prywatność na swoim stanowisku pracy.

Meble dostępne są w następujących kolorach:

kolor

W systemie OPTIMAL zastosowano płytę laminowaną najwyższej jakości, odporną na zarysowania wilgoć oraz wysoką temperaturę. Obrzeże ABS to trwałość, odporność na uderzenia, estetyczne wykończenie. Odporne na wilgoć, nie odkształca się i nie odkleja.

W biurkach oraz stołach konferencyjnych zastosowano blaty z grubej 22 mm płyty oklejone ABS 2 mm oraz metalowe podstawy

blaty 

metalowe podstawy

biurka

kliknij na zdjęcie aby obejrzeć całą kolekcję

kolekcja