Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kategorie

WO15/56 PREMIUM LINE STOLKAR

197 zł 245 zł

Dostępność8-10 tygodni

Oblicz wysokość raty
 

* Wymagane pola

197 zł 245 zł
Ilość:

Informacje dodatkowe

EAN Nie
Waga 7.0000
Wysokość 56
Szerokość 15
Głębokość 30
Koszt transportu 40 zł (paczka)
Producenci Stolkar
WO15/56 - Szafka kuchenna, wisząca otwarta, z jedną półką

Stanowi doskonałe dopełnienie całego systemu PREMIUM LINE STOLKAR

Chyba każda pani domu, która kuchnię traktuje jak własne królestwo, wie jak ważne jest odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni w jej kulinarnej krainie. Dlatego też nie pozwoli, aby bez potrzeby zmarnował się chociaż skrawek wolnego miejsca, które można odpowiednio spożytkować.

Właśnie z myślą o takich osobach, które nie lubią marnotrawić przestrzeni we własnych wnętrzach, producent mebli Acrilico stworzył solidną i gustowną szafkę otwartą WO 15 /56.

Mogą ją Państwo wykorzystać do zapełnienia wolnej przestrzeni pomiędzy wiszącymi na ścianie szafkami, bądź też powiesić ją na końcu szeregu szafek.

Ogromną zaletą tej szafki jest to, że została ona wyposażona w jedną półkę posiadające możliwość regulacji wysokości, co umożliwi Państwu optymalne dostosowanie jej do własnych potrzeb o raz różnych pomysłów aranżacyjnych.

Dużym plusem jest również solidność jej wykonania i jakość materiałów zastosowanych do jej produkcji. Została ona wyprodukowana z wysokogatunkowej płyty laminowanej, co sprawia, że jest ona niezwykle trwała. Tak wysoki poziom wytrzymałości na różne uszkodzenia zapewni Państwu możliwość użytkowania tych mebli przez wiele lat.

Szafka WO 15 /56 wchodzi w skład systemu mebli kuchenny PREMIUM LINE STOLKAR

Szafka dostępna jest w następujących kolorach:

– korpus: według wzornika

Meble w paczkach do samodzielnego montażu

PREMIUM_LINE
PREMIUM_LINE_CECHY