Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kategorie

ANDANTE MATERAC KIESZENIOWY Z KOKOSEM O PODWYŻSZONEJ TWARDOŚCI

852 zł

Dostępność2 - 3 tygodnie

Oblicz wysokość raty

* Wymagane pola

852 zł
Ilość:

Informacje dodatkowe

EAN Nie
Waga 51.0000
Szerokość 80 - 180
Wysokość 17
Głębokość 200
Koszt transportu 200 zł (paleta)
Producenci Optimum
Najniższa cena z ostanich 30 dni Nie

ANDANTE MATERAC KIESZENIOWY Z KOKOSEM O PODWYŻSZONEJ TWARDOŚCI

Ten materac to wyraźny ukłon w stronę zwolenników twardszych materacy. Specjalnie dobrane sprężyny pracują niezależnie, niwelując nieprzyjemny efekt „falowania”. Warstwa kokosu z naturalnym włóknem z łupin orzechów kokosowych to oczywiste utwardzenie wkładu, ale jednocześnie gwarancja doskonałej cyrkulacji powietrza w jego wnętrzu. Strony letnia i zimowa pozwalają na optymalne dostosowanie ocieplenia do temperatury otoczenia. Idealne warunki do relaksu.

Budowa wkładu

przekładka tapicerska, kokos igłowany - 2 cm, przekładka tapicerska, sprężyny kieszeniowe – 12 cm, przekładka tapicerska, kokos igłowany - 2 cm, przekładka tapicerska.

Pokrowiec

tkanina Tender 120 (100% poliester), pikowany owatą antyalergiczną o gramaturze 200 g/m2, zamek rozdzielczy, pranie – do 30°C.

Wysokość: ok. 17 cm.

Zalety

sprężyny kieszeniowe niwelujące efekt „falowania” w materacu, maty kokosowe poprawiające wentylację wewnątrz materaca oraz zwiększające jego twardość i żywotność, materac dedykowany osobom preferującym odpoczynek na twardym podłożu, strona zimowa i letnia. Gwarancja: 3 lata.