Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kategorie
Kupuj wg
Kategoria
Cena
 • 309 8656

Producenci
 1. Bogfran
 2. Bydgoskie Meble
 3. Etap Sofa
 4. Geronimo
 5. Libro
 6. Linneo
 7. Mebelbos
 8. Meblar
 9. PMW
 10. Unimebel
 11. Wersal
Porównaj produkty

Nie ma produktów do porównania.

Sofy

Sofa jest niezwykle użytecznym meblem, który powinien znaleźć się w każdym mieszkaniu. Jest miejscem w którym odpoczywamy i relaksujemy się po ciężkim dniu. Daje nam możliwość wygodnego oglądania telewizji, czy przeczytania ulubionej książki. Dodatkowo dobrze dobrana sofa stworzy piękną kompozycję z całością naszego salonu.

Różnorodność

Każdy klient ma inne wymagania co do wyglądu i funkcjonalności mebli. Podobnie każdy salon ma inny styl. Duży wybór mebli, który oferujemy w sklepie meble-do pomoże Ci zaaranżować wnętrza zgodnie z Twoim stylem i wizją. Zaczynając od klasycznych dwuosobowych i trzyosobowych sof nasza oferta zawiera także meble w stylu retro, glamour, hi-tech oraz te z funkcją relaxu. Te ostatnie pozwalają na bezproblemowe i komfortowe przejście z pozycji siedzącej, do pozycji leżącej. Ponadto nasi klienci oprócz wybrania koloru drewna, mogą dobrać rodzaj tapicerki i kolor obicia, zaczynając od podstawowych, klasycznych kolorów, kończąc na barwach żywych, eleganckich i nowoczesnych. Pozwoli to, na dobranie idealnej sofy, która będzie perfekcyjnie pasowała do salonu oraz będzie cieszyć oko zarówno twoje, jak i twoich znajomych.

Wygoda i jakość

Sofy to meble z których korzystamy codziennie, dlatego nasza firma posiada w ofercie produkty sprawdzonych producentów, którzy są gwarancją wysokiej jakości. Solidne materiały użyte w procesie produkcji oraz nowoczesne technologie obróbki materiałów pozytywnie wpływają na trwałość mebli, które mogą dobrze służyć długie lata. Chcąc zwiększyć trwałość sof oraz podnieść komfort korzystania z nich oferujemy także meble w których wykorzystano tkaniny obiciowe odporne na zabrudzenia. Materiały takie jak cleanaboo, carabu, czy klasyczna skóra to świetne rozwiązanie dla rodzin z małymi dziećmi. Dzięki temu wszelkie zabrudzenia są możliwe do usunięcia w łatwy sposób. Jeśli potrzebujesz wygodnych, a przy tym stylowych mebli w dobrej cenie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu meble-do.

Sofy