Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kategorie
Kupuj wg
Kategoria
Producenci
  1. Libro
  2. Meblar
  3. Meblo Dom
  4. Rameta
  5. Signal
  6. Unimebel
Cena
  • 182 5036

Porównaj produkty

Nie ma produktów do porównania.

Sofy

Sofa jest niezwykle użytecznym meblem, który powinien znaleźć się w każdym mieszkaniu. Jest miejscem w którym odpoczywamy i relaksujemy się po ciężkim dniu. Daje nam możliwość wygodnego oglądania telewizji, czy przeczytania ulubionej książki. Dodatkowo dobrze dobrana sofa stworzy piękną kompozycję z całością naszego salonu.

Różnorodność

Każdy klient ma inne wymagania co do wyglądu i funkcjonalności mebli. Podobnie każdy salon ma inny styl. Duży wybór mebli, który oferujemy w sklepie meble-do pomoże Ci zaaranżować wnętrza zgodnie z Twoim stylem i wizją. Zaczynając od klasycznych dwuosobowych i trzyosobowych sof nasza oferta zawiera także meble w stylu retro, glamour, hi-tech oraz te z funkcją relaxu. Te ostatnie pozwalają na bezproblemowe i komfortowe przejście z pozycji siedzącej, do pozycji leżącej. Ponadto nasi klienci oprócz wybrania koloru drewna, mogą dobrać rodzaj tapicerki i kolor obicia, zaczynając od podstawowych, klasycznych kolorów, kończąc na barwach żywych, eleganckich i nowoczesnych. Pozwoli to, na dobranie idealnej sofy, która będzie perfekcyjnie pasowała do salonu oraz będzie cieszyć oko zarówno twoje, jak i twoich znajomych.

Wygoda i jakość

Sofy to meble z których korzystamy codziennie, dlatego nasza firma posiada w ofercie produkty sprawdzonych producentów, którzy są gwarancją wysokiej jakości. Solidne materiały użyte w procesie produkcji oraz nowoczesne technologie obróbki materiałów pozytywnie wpływają na trwałość mebli, które mogą dobrze służyć długie lata. Chcąc zwiększyć trwałość sof oraz podnieść komfort korzystania z nich oferujemy także meble w których wykorzystano tkaniny obiciowe odporne na zabrudzenia. Materiały takie jak cleanaboo, carabu, czy klasyczna skóra to świetne rozwiązanie dla rodzin z małymi dziećmi. Dzięki temu wszelkie zabrudzenia są możliwe do usunięcia w łatwy sposób. Jeśli potrzebujesz wygodnych, a przy tym stylowych mebli w dobrej cenie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu meble-do.

Sofy