Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kategorie

Szynaka

loga_szynaka.jpg

loga_szynaka.jpg

Szynaka-Meble Sp. z o.o. to wiodący producent mebli w Polsce, który działa na rynku od 1957 roku, mając swoje początki w postaci niewielkiego przydomowego warsztatu. Spółka obecnie posiada 5 zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w województwie warmińsko-mazurskim i wielkopolskim o powierzchni ponad 93 tys. m2 oraz Centrum Logistyczne zajmujące 42 tys. m2. Firma działa przede wszystkim na terenie Polski, ale prowadzi eksport swoich produktów także za granicę do ponad 50 krajów.

Misją spółki jest nie tylko produkcja mebli spełniających wymagania klienta, ale także dbałość o środowisko oraz wspieranie różnego rodzaju akcji społecznych. W procesie produkcji wykorzystywane są materiały tylko od sprawdzonych dostawców.

Asortyment spółki Szynaka-Meble obejmuje meble do biura, sypialni, salonu, jadalni oraz pokoi dziecięcych i młodzieżowych. Dostępne są zarówno zestawy, jak i meble uzupełniające: regały, szafki nocne, szafy ubraniowe, witryny, toaletki, szafy, łózka, krzesła, biurka, barki, stoły, szafki tv. Firma oferuje duży wybór mebli systemowych, które klient może dowolnie modyfikować zgodnie z własnymi potrzebami. Meble systemowe dają możliwość wyboru tych elementów, które są klientowi potrzebne. Dzięki Szynaka-Meble klient może urządzić cały dom funkcjonalnymi meblami, wysokiej jakości, które będą cieszyć oko wiele lat.

Wszystkie meble wytwarzane są z wysokiej jakości płyt foliowanych i laminowanych lub z litego drewna. Płyty wykazują dużą odporność na zarysowania i inne uszkodzenia mechaniczne, a także na wysoką temperaturę oraz działanie środków chemicznych. Drewno z brzozy, buku, dębu i orzecha sprawia, że powstające z nich produkty są niezwykle wytrzymałe i służą przez długie lata.

Oferta Szynaka-Meble to bogactwo stylów i różnorodności. Wiodący producent mebli w Polsce proponuje meble, które wpiszą się w zawsze modną, klasyczną stylistykę wnętrz, jak i w nowoczesne wnętrza, dlatego zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Alice Country Avignon Bellis Belfort Desjo
Ice Dover Harmony Ikar Kama Stoły i Krzesła
Kashmir Livorno Madison Locarno Meris Milo
Montenegro Mosaic Omega Riva Princessa Selene
Rondo Porti Velvet Vievien Torino Wenecja
Velle Visio Zefir Wood Wow Glossy