Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kategorie
Kupuj wg
Kategoria
Cena
  • 223 735

Producenci
  1. Bogfran
  2. M&K Foam
  3. Optimum
  4. Szynaka
Porównaj produkty

Nie ma produktów do porównania.

Stelaże

Chcesz stworzyć dla siebie sypialnię idealną? Ściany już pomalowane, meble wybrane i zastanawiasz się nad wyborem łóżka? Prawdopodobnie to właśnie wybór miejsca do spania przysparza Ci najwięcej problemów. Wbrew pozorom najwięcej dylematów nie powinno być związanych z samą ramą łóżka, ale ze stelażem pod materac. Często błędnie mówi się, że materac jest najważniejszy, jednak nawet najwygodniejszy materac nie będzie się dobrze sprawdzał, bądź ulegnie szybkiemu zniszczeniu jeśli nie dobierzemy do niego odpowiedniego stelaża.

Stelaż to podstawa

Sen jest niezwykle ważny dla funkcjonowania całego organizmu. Zarwane noce prędzej, czy później mogą odbić się na naszym zdrowiu, dlatego nie warto odbierać sobie możliwości porządnego wyspania się. Kluczowym elementem ułatwiającym nam wyspanie się jest materac z odpowiednio dobranym stelażem. Stelaż podtrzymuje materac, zwiększając tym samym komfort korzystania z niego oraz decyduje o trwałości samego materaca. Stelaż odpowiada także za odpowiednią wentylację materaca oraz utrzymanie prawidłowej pozycji ciała podczas snu.

Rodzaje stelaży

Na rynku pojawia się wiele nowych modeli stelaży. Ogólnie można je podzielić na:

  • Stelaże rolowane
  • Stelaże typu ruszt
  • Stelaże elastyczne
  • Stelaże regulowane
  • Stelaże regulowane elektrycznie

Największą popularnością cieszą się stelaże elastyczne, które nadają się pod większość materacy i dobrze spełniają swoją funkcję. Dla osób, które oczekują maksymalnego komfortu najlepszą opcją będą stelaże regulowane, które pozwalają na ustawienie go w różnych pozycjach w zależności od potrzeb i upodobań. W meble-do.pl dostępne są stelaże w różnych wariantach oraz w różnych rozmiarach, dzięki czemu nie ma problemu z ich doborem do wielkości łóżka i materaca, który posiadamy.

Stelaże