Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kategorie
Kupuj wg
Kategoria
Cena
  • 47 425

Producenci
  1. ML Meble
  2. Restol
  3. Szynaka
Porównaj produkty

Nie ma produktów do porównania.

Oświetlenie LED

Oświetlenie led chociaż odkryte kilkadziesiąt lat temu dopiero w ostatnich latach zyskuje na popularności. Obecnie praktycznie w każdym domu pojawiają się pewne elementy ledowe. Najczęściej ten typ oświetlenia wykorzystywany jest jako dekoracja świetlna sufitów, wnęk, mebli, półek, regałów, schodów, a nawet obrazów.

Nowoczesne i energooszczędne oświetlenie

Lampy led zyskały ogromną popularność głównie ze względu na ich energooszczędny charakter. Pozwalają na realną oszczędność energii rzędu nawet kilkudziesięciu procent w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań. Nie można im także odmówić wysokich walorów estetycznych. Większość lamp led ma ciekawy, nowoczesny wygląd, dzięki którym w łatwy sposób możemy uzyskać nowoczesną aranżację mieszkania światłem. Tutaj liczy się pomysł, a nie technologia. Ogranicza nas jedynie wyobraźnia. Oświetlenie led dostępne jest w wielu wariantach. Możemy wybierać wśród szerokiego zakresu barw. Od białego, chłodnego światła, po barwy ciepłe, bardziej naturalne. Dostępne są również lampy o różnej mocy oraz klasie wodoszczelności.

Oświetlenie led mebli

Aranżacja wnętrz światłem ledowym jest w ostatnim czasie bardzo popularna. Zwykle wykorzystuje się do tego specjalne listwy oświetleniowe, taśmy ledowe i oprawy halogenowe. Takie rozwiązania często stosowane są do oświetlenia blatu kuchennego, wnętrza szuflad, witryny, regału, czy łóżka. Światło wprowadza niesamowity nastrój do wnętrza, które staje się bardziej przytulne i komfortowe. Odpowiednie podświetlenie potrafi pięknie wyeksponować kolekcję książek, czy płyt. Oświetlenie led to nie tylko nowoczesny i niepowtarzalny design. Jest to także niezwykle praktyczne rozwiązanie, które z pewnością nie raz ułatwi znalezienie zagubionego przedmiotu. A co najważniejsze są to rozwiązania na których wcale nie musi ucierpieć nasz portfel. Zaoferowane przez sklep meble-do produkty pomogą Ci stworzyć niepowtarzalny klimat także w Twoim wnętrzu.

Oświetlenie LED