Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kategorie
Kupuj wg
Kategoria
Cena
  • 189 3667

Producenci
  1. Dekort
  2. Helvetia
  3. LC Made In Italy
  4. Lenart
  5. MC Akcent
  6. Mebelbos
  7. Meblo Dom
  8. Szynaka
Porównaj produkty

Nie ma produktów do porównania.

Komody

Przedpokój to wizytówka domu i mieszkania, ponieważ jest to pierwsze pomieszczenie, które widzimy po przekroczeniu progu. Warto urządzić go tak, aby utrzymanie w nim porządku nie było problemem, ponieważ nie ma nic gorszego niż bałagan rzucający się w oczy od samego wejścia. W tej roli idealnie sprawdzą się pojemne komody, które pomieszczą wszystkie przedmioty, które nie powinny zagracać przestrzeni.

Funkcjonalna komoda do przedpokoju

Jednym z najczęstszych problemów podczas urządzania przedpokoju jest ograniczający nas metraż. Często są to wnętrza bardzo małe, wąskie, o nieregularnych ścianach. Dzięki dużej ofercie komód dostępnych w meble-do.pl aranżacja nawet najmniejszego przedpokoju jest możliwa. Komody o różnej wysokości i głębokości oraz o oryginalnym designie pozwalają na maksymalne wykorzystanie dostępnej powierzchni.

Komody występują także w różnych wariantach, jeśli chodzi o ułożenie szuflad i półek. Dostępne są zarówno komody z otwartymi półkami, jak i z szufladami. Jeżeli zależy Ci przede wszystkim na utrzymaniu porządku lepszym rozwiązaniem będą komody z szufladami. Zdecydowanie ułatwiają one zorganizowanie przestrzeni oraz znalezienie potrzebnych rzeczy nawet w porannym pośpiechu.

Stwórz niepowtarzalną aranżację

Komody dostępne w różnej stylistyce pozwalają na aranżację przedpokoju w różnych stylach. Z łatwością znajdziesz meble utrzymane w minimalistycznym tonie, czego przykładem jest komoda z kolekcji Wenecja, charakteryzująca się prostą formą oraz jasnymi kolorami. Dostępne są także meble w oryginalnym wzornictwie, które sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach, czego przykładem jest komoda Sarah. Meble do przedpokoju wykonane przez firmy będące liderami na rynku meblarskim, do których zaliczyć można m.in. Signal meble, Szynaka meble, czy Helvetia to gwarancja najwyższej jakości.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dostępną zarówno w sklepie internetowym, jak i w sklepie stacjonarnym, gdzie pomożemy Ci stworzyć wnętrze marzeń.

Komody