Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kategorie
Kupuj wg
Kategoria
Cena
  • 107 2582

Producenci
  1. ML Meble
Porównaj produkty

Nie ma produktów do porównania.

BLANCO

Aranżacja wnętrz wiąże się z wieloma dylematami. Wybór mebli wśród licznych kolekcji nie jest prostym zadaniem. Obawiamy się, że moda na dany styl szybko minie, a przecież każdemu zależy, aby meble służyły jak najdłużej. Najlepszym wyborem w takiej sytuacji jest wybór mebli o prostej formie oraz solidnym wykonaniu. Cechy te posiada kolekcja mebli Blanco.

Meble młodzieżowe Blanco

Meble wchodzące w skład kolekcji Blanco charakteryzują się prostą, geometryczną formą. Brak w nich zbędnych detali i zdobień, co czyni je meblami bardzo uniwersalnymi. Mimo to nie można powiedzieć, że są to meble nudne i nijakie, ponieważ na pierwszy plan wybijają się oryginalne uchwyty w kolorze New Grey. To one tworzą unikatowy design mebli.

Modna w ostatnich latach jasna i naturalna kolorystyka mebli sprawia, że wnętrze wydaje się lekkie i przestronne. Połączenie sosny śnieżnej i MDF w kolorze New Grey sprawdzi się we wnętrzach o różnej stylistyce i zachwyci zwolenników naturalnego wzornictwa.

Funkcjonalne rozwiązania w kolekcji Blanco

W skład kolekcji Blanco wchodzą różnego typu meble m.in. szafki RTV, szafki na buty, szafy 2-drzwiowe, witryny, regały, ławy, łóżka i komody. Dzięki temu mogą stanowić propozycję nie tylko do pokojów młodzieżowych, ale także być elementem wyposażenia pokojów dziennych, przedpokoi i sypialni osób dorosłych.

Meble cechuje podwyższona odporność na uderzenia i otarcia dzięki użyciu obrzeży ABS. Są one odporne na wilgoć oraz odklejanie. W meblach z przeszkleniami zamontowano certyfikowane hartowane szkło, dzięki któremu zostało podniesione bezpieczeństwo użytkownika. Ciekawe rozwiązanie zastosowano w przypadku szuflad. Wysuwają się one całkowicie co znacznie ułatwia korzystanie z nich. Dodatkowo wzmocniono dno, dzięki czemu zwiększono ich ładowność.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą mebli młodzieżowych dostępnych w meble-do.pl.

BLANCO