Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kategorie
Kupuj wg
Kategoria
Cena
 • 319 4813

Producenci
 1. Bogfran
 2. Dekort
 3. Helvetia
 4. Lenart
 5. MC Akcent
 6. ML Meble
 7. Mebelbos
 8. Meblar
 9. Meblo Dom
 10. Restol
 11. Szynaka
Porównaj produkty

Nie ma produktów do porównania.

SZAFY

Posiadasz bardzo dużo rzeczy, ale niestety masz mały przedpokój? A może po prostu lubisz porządek i wszystkie rzeczy domowników chcesz przechowywać tak, aby było je łatwo znaleźć? Jeżeli tak, to proponujemy Ci pojemne szafy do przedpokoju dostępne w meble-doFunkcjonalne meble dostępne w różnych rozmiarach pomogą Ci w pełni wykorzystać nawet niewielką przestrzeń mieszkaniową i utrzymać porządek. Duży wybór różnych model sprawi, że na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Postaw na jakość

Szafy dostępne w naszym sklepie produkowane są z najwyższej jakości materiałów. Wytrzymałe elementy metalowe gwarantują płynne otwieranie oraz zamykanie drzwi, a odpowiednio dobrane rodzaje drewna sprawiają, że meble są trwałe i odporne na uszkodzenia. Szafy do przedpokoju pochodzą od renomowanych firm meblarskich, wśród których wymienić można m.in. MM Bravo, Restol, Signal Meble, Szynaka Meble, Helvetia Meble. Asortyment obejmuje różnego rodzaju szafy narożne lub tradycyjne o różnej szerokości i wysokości oraz w bogatej kolorystyce i różnym wykończeniu. Do nowoczesnych mieszkań polecamy szafy z połyskiem, a do klasycznych te mające fakturę drewna. Nie ważne jakiego stylu jesteś zwolennikiem u nas znajdziesz meble które w pełni wpiszą się w Twoje gusta.

Po pierwsze funkcjonalność

Szafy do przedpokoju muszą być bardzo praktyczne i pojemne. Mają się przecież tam znaleźć wszelkie potrzebne rzeczy domowników. Warto więc wybrać meble z głębokimi szufladami oraz półkami. Rozmieszczenie rzeczy wtedy jest dużo łatwiejsze, ale także szybciej znajdziemy rzecz którą w tym momencie potrzebujemy i zachowamy porządek. Pomocny jest także, zamontowany w niektórych modelach szaf stojących, drążek na którym można powiesić ubrania i uniknąć ich niepotrzebnego gniecenia się.

Małe pomieszczenia z reguły są trudno ustawne, dlatego do takich proponujemy szafy wąskie, ale wysokie. Jeżeli mamy możliwość zabudujmy przestrzeń jak najwyżej, wykorzystamy wtedy maksymalnie wolną przestrzeń. W większych wnętrzach mamy możliwość postawienia eleganckich, dużych szaf z lustrem, które jest elementem niezbędnym w każdym przedpokoju.

Oprócz sklepu internetowego posiadamy także sklep stacjonarny z bogatą ofertą, do którego również zapraszamy. Lokal mieści się w Rzeszowie na al. Armii Krajowej 24.

SZAFY