Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kategorie
Kupuj wg
Kategoria
Cena
  • 513 3955

Producenci
  1. Geronimo
  2. Unimebel
Porównaj produkty

Nie ma produktów do porównania.

Wersalki

Poszukujesz wielofunkcyjnych, ale jednocześnie stylowych mebli, które pozwolą Ci zaaranżować Twoje mieszkanie marzeń? Idealnym wyborem będzie zakup wersalki, która posłuży jako kanapa do odpoczynku w dzień, a w nocy sprawdzi się jako łóżko. Ogromny wybór modeli, zarówno w nowoczesnej, jak i klasycznej stylistyce pozwoli na wybór produktów spełniających wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

Najnowsze trendy wśród wersalek

Oferowane w meble-do wersalki to nowoczesne i stylowe meble stworzone z materiałów wysokiej jakości. Występują w różnych formach i wielkościach, dzięki czemu mogą stanowić stylowe wyposażenie zarówno sypialni, salonów, jak i pokojów gościnnych. Także dzięki szerokiej gamie dostępnych tkanin wykończeniowych oraz bogatej kolorystyce istnieje możliwość łatwego dobrania wersalek do stylistyki wnętrz. Proste, geometryczne formy charakteryzujące model Livani to propozycja do wnętrz minimalistycznych. Zwolennicy klasyki mogą wybierać wśród wersalki Verano lub Torino, a klienci chcący powrócić do lat 70. powinni zainteresować się kanapą Malaga.

Po pierwsze funkcjonalność

Wygląd mebli jest istotny na pierwszy rzut oka. Nie możemy jednak zapomnieć, że większe znaczenie ma ich funkcjonalność. Wersalka tapicerowana to wspaniała alternatywa dla łóżek oraz kanap. Świetnie sprawdzi się w niewielkich pomieszczeniach, gdzie liczy się każdy zaoszczędzony metr. Postawiona w pokoju młodzieżowym w nocy sprawdzi się jako miejsce do odpoczynku, a w dzień pozwoli na wykorzystanie zaoszczędzonej powierzchni pokoju do rozwijania pasji młodego człowieka. Wersalka do salonu spełni swoją rolę jako kanapa, a w razie potrzeby zamieni się w wygodne łóżko ze spora powierzchnią spania. Obszerny pojemnik na pościel zastąpi dodatkową szafę i pomoże zachować porządek. Wykorzystane sprężyny bonellowe oraz wysokoelastyczna pianka zapewnią wysoki komfort siedzenia oraz spania na wersalce. Natomiast solidny system otwierania i zamykania zagwarantuje sprawne i bezproblemowe korzystanie z wersalki.

Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą wersalek dostępną w sklepie meble-do. Umożliwiamy urządzenie wnętrz Twoich marzeń w rozsądnej cenie.

Wersalki