Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kategorie
Kupuj wg
Kategoria
Cena
  • 199 679

Producenci
  1. ML Meble
Porównaj produkty

Nie ma produktów do porównania.

BLANCO Kolekcja do przedpokoju

Przedpokój to wizytówka domu ponieważ jest pierwszym pomieszczeniem, które widzimy po przekroczeniu progu. Dlaczego więc tak często zaniedbujemy to wnętrze? W meble-do proponujemy różne kolekcje mebli, które sprawdzą się w każdym przedpokoju, także tym niewielkim i trudno ustawnym. Nie dość, że meble dobrze wyglądają to dodatkowo pomogą nam zachować porządek, aby bałagan nigdy więcej nie straszył gości od wejścia.

Przedpokój Blanco – nowoczesne wnętrze

Meble wchodzące w skład kolekcji Blanco utrzymane są w jasnej kolorystyce, dlatego idealnie wpisują się w nowoczesne trendy, gdzie królują jasne, minimalistyczne i skandynawskie wnętrza. Jasna kolorystyka w której dominuje Sosna Śnieżna oraz MDF w kolorze New Grey, czyli w delikatnej szarości to propozycja, która sprawdzi się zarówno w małych, jak i przestronnych przedpokojach. Oryginalnym dodatkiem są tapicerowane elementy, które nadają meblom szyku i elegancji. Tapicerka z ekoskóry umieszczona została na wieszakach oraz na szafce na buty, a jej kolorystyka utrzymana w odcieniach szarości pasuje do pozostałych elementów.

Aranżacja na wiele sposobów

Przedpokój Blanco to zestaw brył, które można dowolnie kompletować. Dzięki temu otrzymujemy wiele kombinacji przy użyciu tych samych mebli. Meble Blanco można dowolnie rozstawiać, przestawiać, a tym samym aranżować wnętrza na wiele sposobów. W skład kolekcji wchodzą takie elementy jak: szafki na buty dostępne w wersji z tapicerką i bez, większa szafa stojąca na ubrania wierzchnie, tapicerowane wieszaki oraz lustra w różnych rozmiarach. Duży wybór elementów sprawia, że z ich pomocą stworzysz nowoczesny i stylowy przedpokój.

Stwórz swój oryginalny i niepowtarzalny przedpokój z meblami Blanco. Skontaktuj się z nami, a pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru.

BLANCO Kolekcja do przedpokoju