Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kategorie
Kupuj wg
Kategoria
Cena
  • 189 2097

Producenci
  1. Meblar
Porównaj produkty

Nie ma produktów do porównania.

SIGMA

Urządzenie pokoju dla dziecka często jest sporym wyzwaniem dla rodziców. Szczególnie jeśli chodzi o pokój dla nastolatka. Meble muszą podobać się nie tylko rodzicom, ale również dziecku, a na dodatek muszą być maksymalnie funkcjonalne. Jak wyposażyć pokój młodzieżowy, aby wszyscy byli zadowoleni?  Rozwiązaniem mogą być meble młodzieżowe SIGMA od firmy Meblar. Czym się charakteryzują i dlaczego są idealnym rozwiązaniem?

Meble młodzieżowe SIGMA– wysoka funkcjonalność

Dzieci rosną szybciej niż nam się wydaje. Bardzo szybko zaczyna brakować miejsca w pokoju dziecka i zachodzi potrzeba kupienia nowych mebli, które pomieszczą wszystkie przedmioty gromadzone przez młodego człowieka. Meble SIGMA zostały tak zaprojektowane, aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń pokoju. Pojemne szafy, łóżko z szufladami, ergonomiczne biurkO z licznymi półkami i schowkami, a także niezwykle pojemne komody to tylko przykładowe elementy, które tworzą kolekcję SIGMA.

Nowoczesny design

Meble SIGMA to znakomite rozwiązanie do pokojów mniejszych dzieci oraz młodzieży. Możliwość dokupienie elementów pozwala dostosowywać meble do zmieniających się z wiekiem potrzeb dzieci. Dzięki uniwersalnemu wzornictwu mamy pewność, że meble będą modne przez kolejne lata. Utrzymane w nowoczesnej stylistyce z przewagą bieli oraz ciekawymi, kolorowymi akcentami sprawdzą się zarówno w pokoju dla dziewczynki, jak i chłopca. Meble dostępne są w dwóch opcjach kolorystycznych

Wysoka jakość wykonania i wykorzystanie do produkcji wytrzymałych płyt laminowanych o grubości 16 mm oraz obrzeży wykończonych okleiną PCV sprawiają, że meble są odporne na codzienne użytkowanie.

Jeśli poszukujesz mebli do pokoju dziecięcego, zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu meble-do,  gdzie dostępne są meble SIGMA od firmy Meblar. Jesteśmy pewni, że posłużą one dłuższy czas i stworzą dla Twojego dziecka przyjazną dla nauki, rozwoju i odpoczynku przestrzeń.

SIGMA