Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kategorie
Kupuj wg
Kategoria
Cena
  • 2048 2309

Producenci
  1. Lenart
  2. Meblar
Porównaj produkty

Nie ma produktów do porównania.

ŁÓŻKA PIĘTROWE

Masz mało miejsca w domu lub mieszkaniu, a chcesz zapewnić swoim dzieciom przytulne miejsce do spania? Nie wiesz jak urządzić pokój, żeby pomieścić dwa pojedyncze łóżka? Idealnym rozwiązaniem w takiej sytuacji będą łóżka piętrowe. Standardowe łóżko piętrowe to połączenie dwóch łóżek, gdzie jedno znajduje się na ziemi, a drugie zaraz nad nim. Możliwe są modne oraz bardzo praktyczne połączenia: łóżko - szafa, łóżko - biurko, łóżko – biurko – szafa, dwa łóżka i półki. W naszym sklepie dostępne są różne warianty, które pozwolą Ci wybrać najlepsze dla Ciebie i Twoich pociech.

Funkcjonalne rozwiązania

Połączenie łóżka z szafą, czy biurkiem pozwala nam zaoszczędzić sporo miejsca. Ma to znaczenie szczególnie w niewielkich i mało ustawnych pomieszczeniach, gdzie każdy wykorzystany centymetr ma znaczenie. Pokój dziecka musi być w pełni funkcjonalny, więc musimy brać to pod uwagę w momencie wyboru mebli. Szafy, które oferujemy w pakiecie z łóżkiem, są przestronne, dzięki czemu pomieszczą wszystkie potrzebne rzeczy dziecka. Biurko wbudowane w łóżko także pozwala zaoszczędzić miejsce, a do tego ma sporą powierzchnię na której dziecko chętnie będzie się bawiło i odrabiało lekcje.

Sprawdzone marki

Oferujemy meble białe, ale także wykończone w kolorze. Każdy element został dopracowany z zachowaniem najwyższej staranności. Sprawdzeni producenci, którzy dostarczają na rynek swoje produkty od wielu lat dają nam pewność, że meble dostępne w naszej ofercie są solidne i trwałe, a przede wszystkim bezpieczne. Łóżka piętrowe z zamontowanymi drabinkami są w pełni stabilne, tak aby zapewnić całkowite bezpieczeństwo podczas korzystania z nich przez nasze pociechy.

Jeżeli zależy Ci na meblach wykonanych z wysokiej jakości materiałów, które posłużą Ci przez długi czas i pozwolą się cieszyć komfortowym odpoczynkiem Twoim dzieciom zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zapraszamy do zakupów w sklepie internetowym, jak i w sklepie stacjonarnym zlokalizowanym w Rzeszowie na al. Armii Krajowej 24.

ŁÓŻKA PIĘTROWE