Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kategorie
Porównaj produkty

Nie ma produktów do porównania.

NOTTE Subtelna elegancja w sypialni

NOTTE Subtelna elegancja

Eleganckie, dostojne, szykowne - tak w trzech słowach można opisać meble do sypialni NOTTE. Wyjątkowy styl kolekcji to zasługa ciemnego wybarwienia, dodatków w kolorze czerni i złota oraz smukłych nóżek, dzięki którym bryły, mimo swojej masywności, wydają się lżejsze i subtelniejsze.

NOTTE

ŁÓŻKO ze schowkiem

Pod łóżkiem znajduje się ogromny pojemnik. Z powodzeniem zmieszczą się tutaj walizki, sprzęt sportowy i inne duże przedmioty. Otwieranie i zamykanie łóżka jest lekkie i niemal bezgłośne, a to za sprawą gazowych podnośników.

NOTTE

ZAGŁÓWEK inny niż wszystkie

Szerokie tapicerowane wezgłowie z oświetleniem ledowym to najmocniejszy punkt tej sypialni. Tworzy wyjątkowy klimat, ale też zapewnia bardzo wygodne oparcie. Możesz zdecydować się na mniejszy zagłówek - tylko nad łóżkiem lub rozbudowane, szerokie wezgłowie sięgające za szafki nocne.

NOTTE

TOALETKA - która z nas nie marzy

W kolekcji NOTTE znajdziesz funkcjonalną toaletkę z dwiema szufladami, którą możesz zawiesić w dowolnym miejscu. Zestaw ją z lustrem NOTTE i stwórz gustowny zestaw, w którym z przyjemnością zadbasz o urodę.

NOTTE

SZAFA - z półką

Podświetlona, wysuwana półka to dobre miejsce na krawaty, paski lub inne drobne akcesoria. Sprawdzi się także podczas segregowania garderoby.

NOTTE

SKRZYNIA - elegancka i praktyczna

Skrzynia ustawiona w nogach łóżka sprawia, że pomieszczenie nabiera wyjątkowego charakteru. Ten mebel jest równeż bardzo praktyczny - jego wnętrze kryje sporo miejsca do przechowywania, a tapicerowane wykończenie zapewnia wygodne siedzisko.

NOTTE

NOTTE Subtelna elegancja w sypialni

Brak produktów spełniających kryteria.