Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kategorie
Kupuj wg
Kategoria
Cena
 • 99 37435

Producenci
 1. Bogfran
 2. Dekort
 3. Helvetia
 4. LC Made In Italy
 5. Lenart
 6. MC Akcent
 7. ML Meble
 8. Mebelbos
 9. Meblar
 10. Meblo Dom
 11. Restol
 12. Szynaka
Porównaj produkty

Nie ma produktów do porównania.

Szafy i garderoby

Szafy to niezbędny element wyposażenia wnętrz, niezależnie od stylu w jakim urządzamy nasze mieszkania. W sklepie MebloDom znajdziesz ogromny wybór szaf zarówno do pokoju młodzieżowego i dziecięcego, sypialni, salonu, a także kuchni, czy łazienki.

Po pierwsze funkcjonalność

Wybierając szafy do sypialni, czy pokojów dziecięcych i młodzieżowych zwracamy uwagę na ich wygląd, ale przed wszystkim skupiamy się na ich funkcjonalności. Z tego typu mebli korzystamy codziennie, dlatego muszą być one solidnie wykonane, tak aby spełniały swoją funkcję jak najdłużej i nie przysparzały nam zbędnych problemów. W małych pokojach świetnym rozwiązaniem są szafy z przesuwnymi drzwiami. Sprawdzą się one w mało ustawnych pomieszczeniach. Dodatkowo szafa z dużym lustrem powiększy nam optycznie sypialnię, przedpokój, a nawet łazienkę. Dla najmłodszych najlepszym rozwiązaniem będą szafy w oryginalnej kolorystyce, które zachęcą dzieci do spędzania czasu we własnych pokojach. Warto pamiętać, że szafy narożne zaoszczędzą nam sporo miejsca, które będzie można przeznaczyć na kącik zabaw dla dzieci. Drążki oraz półki różnej wielkości dają możliwość łatwego przechowywania rzeczy oraz ułatwiają zachowanie porządku.

Garderoba – marzenie każdej kobiety

Większość kobiet interesuje się modą i marzy o własnej garderobie w której będzie ład i porządek. Przestronna garderoba sprawi, że poranki będą przyjemniejsze, bo z pewnością ułatwi znalezienie odpowiednich ubrań. Nie musi ona zajmować wiele miejsca, dlatego często jest możliwość wydzielenia jej nawet z niewielkich pomieszczeń. Dzięki bogatemu asortymentowi sklepu MebloDom urządzenie garderoby nie będzie problemem. Meble z funkcjonalnymi szufladami, drążkami i półkami z pewnością ułatwią każdy poranek. Poza funkcjonalnością, szafy dostępne w sklepie MebloDom, charakteryzują się nowoczesnym designem i ciekawą kolorystyką, dzięki czemu łatwo znaleźć meble, które będą spójne z pozostałym wyposażeniem naszych wnętrz. Do każdego zestawu mebli dołączana jest czytelna instrukcja, dzięki czemu proces montażu jest krótki i nieskomplikowany.

Szafy i garderoby