Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kategorie
Kupuj wg
Kategoria
Cena
  • 166 860

Producenci
  1. Layman
Porównaj produkty

Nie ma produktów do porównania.

NAVIA klasyczna kuchnia w 4 kolorach

Navia meble kuchenne

Ciekawa i nowoczesna kolekcja mebli kuchennych z serii Navia produkcji fabryki Layman Meble to propozycja szafek kuchennych dostępnych w czterech oryginalnych kolorach frontów.

Navia czarne szafki kuchenne – to propozycja mebli kuchennych doskonale wpisujących się w aktualny trend kuchni w stylu industrialnym czy loftowym. Czarne matowe fronty kuchenne pięknie łączą się na przykład z drewnianymi blatami.

Navia granatowe szafki kuchenne – kuchnia granatowa ! NAVY BLUE to aktualny styl który obecnie zyskuje wielu zwolenników. Granatowe meble kuchenne doskonale kontrastują z białymi płytkami a miedziane dodatki użyte w kuchni nadają jej niepowtarzalnego stylu. Grant to kolor inny niż wszystkie, chętnie wprowadzany przez architektów w nietuzinkowych wnętrzach typu rystykalnego czy vintage.

Navia białe szafki kuchenne – to klasyczne już połączenie mebli kuchennych w śnieżnobiałej bieli z ciepłymi kolorami drewna, nazywane stylem prowansalski czy skandynawskim. Gwarantuje zawsze efekt w postaci udanej i ponadczasowej kuchni, która zarówno dziś jak i za wiele lat będzie cieszyła domowników. Zabudowa mebli kuchennych doskonale kontrastuje bielą z czarnymi metalowymi uchwytami.

Navia szare szafki kuchenne – ta neutralna kolorystyka szarości pozwala na dowolne zaaranżowanie przestrzeni kuchennej. Projektanci chętnie łączą ten kolor w kuchni zarówno z czarnymi dodatkami jak i naturalnym drewnem.

Kolekcja kuchenna Navia to ponad 70 elementów, / szafek kuchennych / które pozwalają dowolnie zaprojektować Państwa wymarzoną zabudowę kuchenną, zarówno z wysokimi szafkami pod sufit , w układzie kuchni narożnej lub mebli kuchennych z wyspą. Solidnie wykonane meble kuchenne i akcesoria jak zawiasy z cichym domykiem w szafkach, regulowane nóżki kuchenne, metalowe uchwyty czy szuflady z cichym domykiem w opcji pozwolą na zaprojektowanie wymarzonej kuchni i funkcjonalnej.

NAVIA KUCHNIA KLASYCZNA

NAVIA klasyczna kuchnia w 4 kolorach