Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kategorie
Kupuj wg
Kategoria
Cena
  • 159 219

Producenci
  1. Meblo Dom
  2. Szynaka
Porównaj produkty

Nie ma produktów do porównania.

Półki

Przedpokój to zwykle niewielkie pomieszczenie, które musi pomieścić czasem bardzo wiele drobnych przedmiotów. Pewnie każdy z nas miał kiedyś problem ze znalezieniem czapki, rękawiczki, bądź kluczy do samochodu. Jak uporządkować drobne przedmioty codziennego użytku, aby uniknąć ich pośpiesznego szukania podczas porannego pośpiechu? Dobrym rozwiązaniem mogą być półki do przedpokoju.

Zachowaj ład i porządek

Półki to drobny i niepozorny element wyposażenia wnętrz. Sprawdzają się nie tylko w przedpokojach, ale świetnie wyglądają również w salonach i w sypialniach. Tam najczęściej stanowią funkcję dekoracyjną, ponieważ stawia się na nich różnego typu ramki i inne bibeloty. W przedpokoju najczęściej służą jako dodatkowe miejsce do przechowywania drobnych rzeczy, które najlepiej mieć zawsze po ręką. Na półce znajdzie się miejsce na klucze do mieszkania i samochodu, rękawiczki, czapkę, czy okulary przeciwsłoneczne. Ten niewielki element pomaga zorganizować przestrzeń i utrzymać ład w przedpokoju.

Półki do przedpokoju – na co zwrócić uwagę?

Trudno sobie wyobrazić przedpokój w którym nie będzie miejsca choćby na niewielką półkę. Różne rozmiary i kształty półek pozwalają na przemyślaną i funkcjonalną aranżację wnętrza. Przed ostateczną decyzją warto przemyśleć jak dana półka będzie wykorzystana i ile rzeczy będziemy chcieli na niej zmieścić. Jeśli nie mamy dużo rzeczy do schowania wystarczy niewielka, otwarta półka, która nie przytłoczy nam przedpokoju. Warto także zwrócić uwagę na kolorystykę i wybrać tą, która będzie spójna z pozostałym wyposażeniem pomieszczenia.

Półki