Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kategorie
Kupuj wg
Kategoria
Cena
  • 89 1429

Producenci
  1. ML Meble
Porównaj produkty

Nie ma produktów do porównania.

DROP

Wybierając meble w pierwszej kolejności zwracamy uwagę na ich design. Oczywiście materiały użyte do ich produkcji, czy dodatkowe funkcjonalności są ważne, ale jednak to ich wygląd ma zasadnicze znaczenie. Jedną z kolekcji mebli młodzieżowych, które z pewnością przyciągają wzrok jest kolekcja Drop od firmy ML Meble.

Pokój młodzieżowy z meblami Drop

Kolekcja Drop opiera się na najnowszych trendach meblarskich. Meble w nowoczesnym stylu występują w jasnej, naturalnej kolorystyce. Front i korpus to połączenie koloru białego z jasnym bukiem fjord. W zależności od upodobań klienta meble w meblach mogą zostać użyte wstawki w 3 różnych kolorystykach tj. pudrowy róż, szara platyna oraz szary jasny. Dzięki możliwości wyboru wybarwień kolekcja Drop może stanowić element wyposażenia zarówno pokojów dla chłopców, jak i dziewczynek.

Cechą charakterystyczną mebli Drop są proste bryły oraz geometryczne uchwyty, które stanowią spójną całość. W połączeniu z jasną kolorystyką meble nadają wnętrzom lekkości i przestronności.

Skomponuj własny zestaw

Kolekcja Drop obejmuje aż 20 brył, dzięki czemu stworzenie zestawu do pokoju młodzieżowego jest bardzo proste. Mnogość brył umożliwia wybór mebli dokładnie takich, jakich potrzebuje klient. W skład kolekcji wchodzą m.in. szafy narożne, szafy stojące, regały, bieliźniarki, komody, biurka oraz łóżka. Na uwagę zasługują także nadstawki do biurka, które zwiększają ich funkcjonalność oraz zagłówki do łóżka, które stanowią ciekawy element ozdobny. Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia frontów do regałów z otwartymi półkami, jeśli zależy nam na półce zamykanej. Wysoka jakość mebli oraz funkcjonalne rozwiązania sprawiają, że kolekcja Drop jest warta polecenia.

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałą ofertą mebli firmy ML oraz innych producentów, którzy dostarczają swoich produktów do sklepu meble-do.pl. Zapraszamy także do odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego w Rzeszowie na ul. Armii Krajowej 24.

DROP