Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kategorie
Kupuj wg
Kategoria
Cena
  • 239 3667

Producenci
  1. Dekort
  2. Helvetia
  3. LC Made In Italy
  4. Lenart
  5. MC Akcent
  6. Mebelbos
  7. Meblo Dom
  8. Szynaka
Porównaj produkty

Nie ma produktów do porównania.

Szafki na buty

Masz dość potykania się o buty leżące w nieładzie w przedpokoju? Najlepszym wyjściem w takiej sytuacji jest zakup odpowiedniej szafki na buty. Niezależnie od metrażu Twojego mieszkania i przedpokoju w naszym sklepie na pewno znajdziesz mebel odpowiedniej wielkości. Szafka na buty pozwala uporządkować obuwie domowników, dzięki czemu raz na zawsze skończą się problemy ze znalezieniem ulubionej pary butów w porannym pośpiechu. Dodatkowo pojemne szuflady sprawią, że utrzymanie porządku będzie łatwością.

Na miarę potrzeb

Szafka na buty do przedpokoju musi być dopasowana do potrzeb. Dokonując wyboru trzeba koniecznie zwrócić uwagę na jej pojemność. Kupowanie szafki, która nie pomieści wszystkich butów nie ma sensu. Lepiej mieć mały zapas wolnej przestrzeni niż później żałować, że wzięliśmy za małą. Możemy wybierać wśród szafek otwartych lub zamykanych. Tradycyjne szafki z drzwiczkami to tylko jedna z możliwości. Dostępne są także szafki z szufladami lub z wygodnymi klapami, które sprawdzą się świetnie w małych przedpokojach. Asortyment sklepu obejmuje także szafki z dodatkowymi mniejszymi szufladami, które pomieszczą na przykład akcesoria do pielęgnacji butów, czy dodatki do ubioru takie jak szaliki, apaszki, czy czapki. Dzięki temu wszystkie potrzebne rzeczy do wyjścia będą dostępne w jednym miejscu. Niektóre szafki zostały wyposażone także w wygodne siedziska. Dzięki temu raz na zawsze skończą się problemy z ubieraniem butów na stojąco. Takie rozwiązanie sprawdzi się także w małych wnętrzach, gdzie brakuje miejsca na postawienie osobnego siedziska.

Odnajdź swój styl

Szafka na buty musi komponować się z pozostałym wyposażeniem wnętrza. Wybór w sklepie meble-do jest na tyle duży, że znajdziemy w nim produkty, które idealnie sprawdzą się w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach. Wysokiej jakości meble występują w bogatej gamie kolorystycznej, począwszy od stonowanych kolorów, kończąc na bardziej wyrazistych barwach. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą szafek na buty renomowanych producentów takich jak ML Meble które łączą w sobie funkcjonalność oraz oryginalny design.

Szafki na buty