Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kategorie
Kupuj wg
Kategoria
Cena
  • 59 1568

Producenci
  1. ML Meble
Porównaj produkty

Nie ma produktów do porównania.

BALTICA

BALTICA meble pokojowe i biurowe

System BALTICA został zaprojektowany w pięknym i szlachetnym dekorze dębu Lefkas. Godny podziwu kolor oraz rysunek usłojenia dębu nadaje meblom atrakcyjności tworząc wyjątkowy klimat we wnętrzu. Dopełnieniem są czarne uchwyty, które podkreślają elegancję mebla. Kolekcja BALTICA to idealne rozwiązanie do pokoju dziennego i jadalni. System o zdumiewającym odcieniu Dębu Lefkas  nadaje bryłom  charakterystycznego wyrazu, klasy i elegancji. Całości dopełnia kontrastowa, czarna wstawka oraz uchwyt. Listwa MDF profilowana okalająca bryłę podkreśla jej masywność i stabilność. Meble doskonale prezentują się w pokoju dziennym czy jadalni. Stół, dzięki trzem opcjom ustawienia sprawdzi się zarówno podczas romantycznej kolacji dla dwojga, jak i rodzinnego spotkania w większym gronie.

BALTICA LEFKAS

Charakterystyczne proste, okalające korpus listwy MDF połączone ze sobą po przez zacięcie pod kątem 45 stopni to bez wątpienia element podnoszący atrakcyjność wizualną produktu. Dzięki zastosowanej szczególnie wysokiej technologii dla wykonania takich zacięć daje pewność idealnego łączenia się listew i nienaganny wygląd produktu finalnego.

szerokie cokoły stylowe

Na szczególne wyróżnienie zasługują zastosowane prowadnice szuflad, które umożliwią pełen wysuw. Ta funkcjonalność często nie jest doceniana przez Tych, którzy jeszcze się z nią nie spotkali. Wszyscy używający szuflady z pełnym wysuwem doceniają możliwość wyciągnięcia przetrzymywanych rzeczy w głębi szuflady bez konieczności wyjmowania pozostałych leżących w przedniej i środkowej jej części. W samej prowadnicy wbudowany jest również element hamujący, który w znacznym stopniu wycisza samo jej domknięcie i tym samym nie zakłóca harakterystycznym trzaskiem zamykanej szuflady.

szuflady na solidnych metalowych prowadnicach

Projektując program BALTICA w szczególności braliśmy pod uwagę funkcjonalność każdej z brył. I tak dla przykładu (BALTICA 04/S) w jej centralnej części wyposażona została w barek wraz z podświetleniem ledowym w opcji.

opcjonalne oświetlenie LED

 

Aż cztery bryły otrzymały funkcje witryny. Przydymione przeszklenia jak i bardzo atrakcyjne opcjonalne podświetlenie wnętrza witryn umożliwiają wykonanie wymagających aranżacji pokojów dziennych w eleganckim stylu. Sama szafa posiada odpowiednią głębokość aby powiesić na wieszaku ubrania, a co najważniejsze dzięki swej głębokości ubrania po prostu się nie gniotą.

Wiele brył świetnie wpasowujący się w pomieszczenia dzienne ale również i w gabinety. Wystarczyło dodać biurka aby stworzyć świetną ofertę gabinetową. Warto wprowadzić spokój i gustowny wygląd w tego rodzajach pomieszczenia, gdzie przebywamy większość swojego dnia.

BALTICA LEFKAS

 

BALTICA