Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kategorie
Kupuj wg
Kategoria
Cena
  • 415 3733

Producenci
  1. Meblo Dom
Porównaj produkty

Nie ma produktów do porównania.

PRISMA - meble industrialne

PRISMA – meble w stylu LOFT / INDUSTRIAL

Oryginalne  wnętrze potrzebuje wyjątkowych mebli. Jedną z opcji, którą Państwu proponujemy są meble z serii PRISMA.

Unikalne stylizowane drzwi w optyce betonu, z oszklonymi frontami i stylowym oświetleniem LED w opcji , w połączeniu z oryginalnym laminatem w dekorze starego drewna to dokonały wybór dla osób szukających

mebli do domu czy mieszkania.

Meble PRISMA zostały stworzone dla osób, którzy cenią elegancje i prosty, acz niebanalny styl. Oryginalność i szlachetność kształtów sprawia, że meble te idealnie wręcz nadają się do stylowych wnętrz salonu czy jadalni.

Sprawdzają się one również jako wyposażenie pokoju nastolatka – geometryczne kształty i nowoczesny charakter przypada do gustu dzisiejszej młodzieży jak i młodym małżeństwom . Ich kolor oraz uniwersalność

pozwalają zastosować je w pokoju zarówno dziewczyny i chłopaka.

Meble posiadają oryginalne stylizowane okucia na blatach oraz piękne industrialne uchwyty.  Meble posiadają delikatne nóżki dzięki takiemu zabiegowi mają wrażenie delikatności .

Szuflady zostały wyposażone w solidne, metalowe prowadnice. Meble PRISMA dostarczane są w paczkach, w postaci zdemontowanej – do samodzielnego montażu.

Meble z tej kolekcji to propozycja komód , stolików pod telewizor, witryn, regałów i półek które doskonale sprawdzą się w każdym pomieszczeniu . 

 

 

PRISMA - meble industrialne