Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kategorie
Kupuj wg
Kategoria
Cena
  • 59 1449

Producenci
  1. ML Meble
Porównaj produkty

Nie ma produktów do porównania.

CASTEL

Castel to kolekcja wykonana z płyty laminowanej w bardzo modnym kolorze jasnego Dębu sonoma, który został połączony z ryflowaną wstawką MDF w kolorze Dąb sonoma truflowa. Szerokie zaokrąglone ramki MDF okalające korpus akcentują to, co w tym projekcie najważniejsze - solidność z jednoczesną delikatnością, która sprawdzi się w każdym domowym wnętrzu. Elegancji meblom dodaje trzypunktowe oświetlenie LED oraz uchwyty w kolorze szampańskim, stanowiące idealne wykończenie tej pełnej charakteru kolekcji.

CASTEL

Charakterystyczne lekko zaokrąglone, okalające korpus listwy MDF połączone ze sobą po przez zacięcie pod kątem 45 stopni to bez wątpienia element podnoszący atrakcyjność wizualną produktu. Dzięki zastosowanej szczególnie wysokiej technologii dla wykonania takich zacięć daje pewność idealnego łączenia się listew i nienaganny wygląd produktu finalnego.

DETALE

 

Na szczególne wyróżnienie zasługują zastosowane prowadnice szuflad, które umożliwią pełen wysuw. Ta funkcjonalność często nie jest doceniana przez Tych, którzy jeszcze się z nią nie spotkali. Wszyscy używający szuflady z pełnym wysuwem doceniają możliwość wyciągnięcia przetrzymywanych rzeczy w głębi szuflady bez konieczności wyjmowania pozostałych leżących w przedniej i środkowej jej części. W samej prowadnicy wbudowany jest również element hamujący, który w znacznym stopniu wycisza samo jej domknięcie i tym samym nie zakłóca charakterystycznym trzaskiem zamykanej szuflady.

CORSO

 

CASTEL