Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kategorie
Kupuj wg
Kategoria
Cena
  • 229 2429

Producenci
  1. Libro
Porównaj produkty

Nie ma produktów do porównania.

Meble tapicerowane

Meble tapicerowane to nie tylko niezbędny element wyposażenia salonu, ale także niezwykle popularny element pojawiający się w pokojach młodzieżowych. Nie zawsze wielkość pokoju pozwala nam na ustawienie w nim dużego łóżka, dlatego wtedy najlepszym rozwiązaniem jest sofa młodzieżowa lub tapczan młodzieżowy. Wśród jakich produktów tapicerowanych możemy wybierać urządzając pokój dla dziecka i nastolatka?

Tapczan, sofa, czy pufa?

Kategoria mebli tapicerowanych młodzieżowych jest dość bogata. Znajdziemy w niej przede wszystkim tapczany młodzieżowe, które są ciekawą alternatywą dla tradycyjnych łóżek. Ze względu na ich niewielkie gabaryty sprawdzają się bardzo dobrze szczególnie w mniejszych pokojach. Po złożeniu zajmują niewiele miejsca, a po rozłożeniu tworzą wygodną i sporą przestrzeń do spania. Większość tapczanów posiada także pojemnik na pościel, który może służyć do przechowywania innych rzeczy, np. ubrań sezonowych.

W ekstremalnie małych pokojach sprawdzi się sofa młodzieżowa, która po złożeniu ma wielkość fotela, a po rozłożeniu tworzy jednoosobowe miejsce do spania. W każdym pokoju przyda się także dodatkowy mebel na którym można usiąść. W tym celu bardzo dobrze sprawdzają się wszelkiego typu pufy, które zajmują niewiele miejsca i stanowią dodatkową ozdobę pokoju.

Mnogość wzorów i kolorów

Meble tapicerowane młodzieżowe występują w bogatej gamie wzorów i kolorów. Nie jest łatwo sprostać wymaganiom nastolatków dlatego w meble-do.pl oferujemy meble w różnej stylistyce, tak aby wpisać się w gusta szerokiego grona klientów. Dużą popularnością wśród młodych cieszy się kolekcja Denim. Charakteryzuje się ona jeansowym wykończeniem na wzór zawsze modnej, jeansowej odzieży.

Tapczany młodzieżowe występują w komplecie z poduszkami, które obite zostały wzorzystymi tkaninami. Wśród nich znajdą coś dla siebie zarówno miłośnicy piłki nożnej, jak i muzyki. Nie brakuje także kwiatowych motywów dla dorastających kobiet.

Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą mebli tapicerowanych przeznaczonych dla młodzieży dostępną w sklepie meble-do. W naszym sklepie internetowym, jak i stacjonarnym oferujemy tapczany młodzieżowe, pufy, hockery, mini sofy oraz sofy młodzieżowe.

Meble tapicerowane