Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kategorie
Kupuj wg
Kategoria
Cena
  • 173 1733

Producenci
  1. Libro
  2. Rameta
Porównaj produkty

Nie ma produktów do porównania.

Meble tapicerowane

Meble tapicerowane to nie tylko niezbędny element wyposażenia salonu, ale także niezwykle popularny element pojawiający się w pokojach młodzieżowych. Nie zawsze wielkość pokoju pozwala nam na ustawienie w nim dużego łóżka, dlatego wtedy najlepszym rozwiązaniem jest sofa młodzieżowa lub tapczan młodzieżowy. Wśród jakich produktów tapicerowanych możemy wybierać urządzając pokój dla dziecka i nastolatka?

Tapczan, sofa, czy pufa?

Kategoria mebli tapicerowanych młodzieżowych jest dość bogata. Znajdziemy w niej przede wszystkim tapczany młodzieżowe, które są ciekawą alternatywą dla tradycyjnych łóżek. Ze względu na ich niewielkie gabaryty sprawdzają się bardzo dobrze szczególnie w mniejszych pokojach. Po złożeniu zajmują niewiele miejsca, a po rozłożeniu tworzą wygodną i sporą przestrzeń do spania. Większość tapczanów posiada także pojemnik na pościel, który może służyć do przechowywania innych rzeczy, np. ubrań sezonowych.

W ekstremalnie małych pokojach sprawdzi się sofa młodzieżowa, która po złożeniu ma wielkość fotela, a po rozłożeniu tworzy jednoosobowe miejsce do spania. W każdym pokoju przyda się także dodatkowy mebel na którym można usiąść. W tym celu bardzo dobrze sprawdzają się wszelkiego typu pufy, które zajmują niewiele miejsca i stanowią dodatkową ozdobę pokoju.

Mnogość wzorów i kolorów

Meble tapicerowane młodzieżowe występują w bogatej gamie wzorów i kolorów. Nie jest łatwo sprostać wymaganiom nastolatków dlatego w meble-do.pl oferujemy meble w różnej stylistyce, tak aby wpisać się w gusta szerokiego grona klientów. Dużą popularnością wśród młodych cieszy się kolekcja Denim. Charakteryzuje się ona jeansowym wykończeniem na wzór zawsze modnej, jeansowej odzieży.

Tapczany młodzieżowe występują w komplecie z poduszkami, które obite zostały wzorzystymi tkaninami. Wśród nich znajdą coś dla siebie zarówno miłośnicy piłki nożnej, jak i muzyki. Nie brakuje także kwiatowych motywów dla dorastających kobiet.

Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą mebli tapicerowanych przeznaczonych dla młodzieży dostępną w sklepie meble-do. W naszym sklepie internetowym, jak i stacjonarnym oferujemy tapczany młodzieżowe, pufy, hockery, mini sofy oraz sofy młodzieżowe.

Meble tapicerowane