Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kategorie

Zestawy

W każdym domu i mieszkaniu musi znaleźć się miejsce na choćby niewielki stół i krzesła. Nawet jeśli mieszkamy sami, od czasu do czasu przyjmujemy znajomych, bądź rodzinę i dobrze jest ich ugościć na wygodnych krzesłach oraz przy solidnym stole.

Funkcjonalny zestaw do każdego wnętrza

Zestaw w skład którego wchodzą stół oraz krzesła powinien być przede wszystkim funkcjonalny, ale także utrzymany w podobnej stylistyce, jak pozostałe elementy wnętrza, tworząc z nimi harmonijną całość. W przypadku małych wnętrz warto postawić na praktyczny, rozkładany stół, który na co dzień nie zajmie nam dużo miejsca, a w razie potrzeby pomieści kilka osób przy wspólnym posiłku. Masywne stoły o większych gabarytach to najlepsze wyjście dla sporych przestrzeni, gdzie taki zestaw może być głównym elementem przyciągającym wzrok.

Klasycznym wyborem są stoły i krzesła drewniane, które cechuje trwałość oraz ponadczasowość. Wiele osób decyduje się jednak na powiew nowoczesności, gdzie królują jasne barwy w połączeniu z drewnianymi elementami. Kwintesencją skandynawskiego stylu jest zestaw Mosso oraz Mosso 2, które świetnie sprawdzą się w jasnych, nawet minimalistycznych wnętrzach.

Czy warto wybrać zestaw?

W meble-do oferujemy krzesła i stoły dostępne osobno, jak i w gotowych zestawach. Jaka jest główna zaleta zestawów? Przede wszystkim nie musisz się martwić, że źle dobierzesz do siebie poszczególne elementy. Gotowe zestawy są tak skomponowane, że masz pewność, że krzesła wraz ze stołem będą tworzyły jedną całość.

Jeśli poszukujesz oryginalnych zestawień i lubisz łączyć np. kontrastujące ze sobą kolory gotowe zestawy nie są dla Ciebie i wtedy zapraszamy do zapoznania się z ofertą stołów i krzeseł sprzedawanych osobno.

Zestawy

Brak produktów spełniających kryteria.