Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kategorie
Kupuj wg
Kategoria
Cena
  • 359 1856

Producenci
  1. Cama
  2. Dekort
  3. Helvetia
  4. Lenart
  5. ML Meble
  6. Szynaka
Porównaj produkty

Nie ma produktów do porównania.

Toaletki

Toaletki kojarzą nam się często z filmami, gdzie angielskie damy szykowały się przy nich na huczne bale i zabawy. Prawdą jest, że każda mała dziewczynka marzy o toaletce z dużym lustrem i z tych marzeń zwykle nie wyrasta. Dzięki ofercie meble-do.pl możesz nareszcie spełnić swoje marzenia.

Toaletka – kącik dla kobiety

Każda kobieta lubi dobrze wyglądać. Czas, który może spędzić na różnych zabiegach pielęgnacyjnych i makijażu jest często jedyną chwilą dla siebie. Toaletki występują w różnych wielkościach. Niektóre modele są tak małe, że zmieszczą się nawet w niewielkich sypialniach. Ten niepozorny mebel może także stanowić niebanalny element wyposażenia salonu, wystarczy zachować jedynie spójność stylistyki mebli.

Toaletka jest miejscem, gdzie kobieta może spokojnie wykonać makijaż, nałożyć maseczkę i ulubiony krem do twarzy. Zwykle wyposażone są w różnego typu szuflady, schowki i półeczki, które są niezwykle funkcjonalne i pomagają poukładać wszystkie kosmetyki i bibeloty. Dzięki temu wszystko ma swoje miejsce, co ułatwia wykonanie nawet szybkiego makijażu.

Stylowa biała toaletka

Największą popularnością cieszą się białe toaletki. Są na tyle uniwersalne, że sprawdzą się w przypadku wnętrz urządzonych w różnych stylach. Biel kojarzy się z elegancją i czystością, dlatego idealnie wpisują się w kobiecy, romantyczny styl. Urocza toaletka w połączeniu ze stylowym, wygodnym siedziskiem będzie stanowić połączenie doskonałe, które może stać się głównym elementem przyciągającym wzrok. Nieodłącznym elementem toaletki jest duże lustro. Niektóre modele występują w zestawie z lustrami, inne wymagają ich dokupienia.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą meble-do.pl i znalezienia ciekawych inspiracji na aranżację wnętrz.

Toaletki