Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kategorie
Kupuj wg
Kategoria
Cena
  • 789 789

Producenci
  1. MC Akcent
Porównaj produkty

Nie ma produktów do porównania.

Krzesła barowe

Uważasz, że hokery i krzesła barowe sprawdzają się tylko jako wyposażenie pubów, barów i kawiarni? Na szczęście nie jest to prawda i coraz częściej stanowią nowoczesny i stylowy element wyposażenia kuchni w wielu prywatnych domach i mieszkaniach. Niebanalne formy urozmaicą wygląd nawet najbardziej nudnej kuchni i zwrócą uwagę niejednej osoby.

Oryginalny design

Krzesła barowe i hokery to wspaniałe urozmaicenie wnętrz. Dzięki mnogości form w których występują oraz bogatej kolorystyce z łatwością znajdziemy modele pasujące do każdej kuchni. Prosta forma krzeseł świetnie wkomponuje się zarówno w minimalistyczne, industrialne, jak i nowoczesne wnętrza, a energetyczne kolory przyciągną wzrok każdego. Krzesła barowe i hokery to wspaniała alternatywa do tradycyjnych krzeseł. Mają odpowiednią wysokość w stosunku do stołów barowych, blatów i wysp kuchennych.

Mogą stanowić także wyposażenie barów i kawiarni, gdzie zapewnią doskonały wygląd i świetną funkcjonalność. Nasze meble mogą stać się wizytówką lokalu, dzięki którym zyskasz nowych klientów. Z pewnością z przyjemnością wrócą do Ciebie na najlepszą kawę w mieście, którą będą mogli wypić siedząc w wygodnym krześle barowym. Oryginalny i niespotykany design takich mebli jak Hoker Fogo firmy Halex podkreśli charakter każdego lokalu i sprawi, że zostanie zapamiętany przez wielu klientów.

Modne i wygodne

Krzesła barowe i hokery dostępne w meble-do to nie tylko designerskie wyposażenie wnętrz. Na uwagę zasługuje także ich wysoka jakość wykonania. Ciekawe rozwiązania zastosowane w przypadku niektórych modeli takie jak możliwość obracania o 360 stopni w przypadku krzesła barowego BIG HOKER, bądź szerokie siedzisko zwiększające komfort siedzenia zastosowane w ELI BAR MINI to tylko przykłady funkcjonalności w które zostały wyposażone oferowane przez nas meble. Ciekawe przeszycia, czy elementy wykonane z litego drewna wpływają nie tylko na atrakcyjny wygląd, ale przede wszystkim na wysoką jakość i trwałość produktów. Krzesła barowe to meble solidnie wykonane, dzięki czemu będą stanowiły modne wyposażenie wnętrz przez wiele lat.

Zapoznaj się z ofertą krzeseł barowych i hokerów dostępnych w sklepie meble-do i odmień swoją kuchnię.

Krzesła barowe