Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kategorie
Kupuj wg
Kategoria
Cena
  • 115 11142

Producenci
  1. Stolkar
Porównaj produkty

Nie ma produktów do porównania.

ZOYA nowoczesna kuchnia modułowa

Meble kuchenne Zoya to synonim nowoczesności w projektowaniu wnętrz kuchni. Meble do kuchni Zoya wyróżniają się doskonałością prostych brył, gładkimi powierzchniami niezakłóconymi uchwytami oraz stonowaną kolorystyką.

Cechy produktu:

  • Frezowany podchwyt bez konieczności montażu uchwytu
  • Foliowane fronty MDF
  • Matowe wykończenie i trzy wersje kolorystyczne

Meble kuchenne ZOYA

Kuchnia nowoczesna czy kuchnia klasyczna – jeśli wahacie się, którą z tych stylistyk wybrać, kolekcja mebli kuchennych Zoya przypadnie Wam do gustu. Kuchnia Zoya stanowi bardzo udaną mieszankę elementów na wskroś nowoczesnych, a także detali zaczerpniętych z modnego stylu retro. Efektem są meble bardzo gustowne, ale z wyraźnie zaznaczonym charakterem. Idealne dla osób, które chcą otaczać się formami pięknymi i nietuzinkowymi.

Sercem mebli kuchennych Zoya są fronty wykonane z płyty MDF o grubości 19 mm. Pokryte folią w matowym wykończeniu, dostępne są w trzech kolorach. I każdy z nich zasługuje na uwagę.

Biały groszek mat przyciąga wzrok unikalną strukturą powierzchni. Wyraźnie wyczuwana pod palcami, jest przyjemna w dotyku i niezwykle oryginalna. Druga propozycja – jasny szary mat spodoba się miłośnikom wzornictwa delikatnego i nienachalnego. To bardzo szlachetna, subtelna i ponadczasowa barwa idealnie wpisująca się w różne aranżacje – wybierając ją, warto bawić się i grać dodatkami i dekoracjami, by optymalnie dopasować wnętrze do siebie. Trzeci z proponowanych wzorów to rysunek do złudzenia przypominający naturalne drewno. Miękki układ słojów i porów podkreśla zastosowana struktura powierzchni, którą aż chce się badać opuszkami palców. Co ważne, folie mogą pojawić się nie tylko na frontach, ale również na panelach bocznych osłaniających korpusy i wieńczących zabudowę z boku. Istnieje również możliwość zastosowania różnych kolorów na szafkach górnych, dolnych i wysokich.

Wszystkie folie wyśmienicie współgrają z innym, wartym zauważenia elementem frontów – oryginalnymi frezami na krawędziach, które pełnią również rolę uchwytów. Kształt „łódki”, jaki nadano frezowanym podchwytom wyraźnie nawiązuje do stylistyki retro. Delikatne zaoblenia szczególnie korzystnie wyglądają w przypadku zastosowania dwóch rzędów szafek górnych.

Trzeba tu zaznaczyć, że kolekcja mebli kuchennych Zoya z systemu Trend line obejmuje kilkadziesiąt różnych brył, pozwalających stworzyć najróżniejsze konfiguracje zabudowy – w tym te z kuchenną wyspą czy półwyspem. Oprócz najbardziej standardowych szafek, olbrzymią popularnością cieszą się również słupki – czyli wysokie szafy, w których zorganizować możecie poręczną i bardzo pakowną spiżarkę.

ZOYA nowoczesna kuchnia modułowa