Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kategorie
Kupuj wg
Kategoria
Cena
  • 60 666

Producenci
  1. Stolkar
Porównaj produkty

Nie ma produktów do porównania.

ELENA meble kuchenne firmy STOLKAR

ELENA

Kuchnia Elena to ekonomiczny model mebli kuchennych modułowych. Polecana jest zwłaszcza dla poszukujących gotowych zestawów mebli do kuchni w niskiej cenie i dobrej jakości.

Cechy produktu:

  • Bardzo atrakcyjna cena
  • Fronty z płyty laminowanej
  • Jedna wersja kolorystyczna, struktura imitacji drewna

MEBLE KUCHENNE ELENA

Są takie sytuacje, kiedy najprostsze rozwiązania okazują się tymi najlepszymi. Tak właśnie jest gdy aranżując kuchnię szukacie mebli funkcjonalnych, ale nie wymagających zbyt wiele zachodu. Gotowych do montażu i łatwych w obsłudze, atrakcyjnych ekonomicznie, a przy tym estetycznych i wpisujących się w aktualne trendy wzornicze. Wszystkie te warunki spełniają nowoczesne meble kuchenne Elena z Classic Line.

Zestaw mebli kuchennych Elena to jedna z najmniejszych (i najchętniej wybieranych) propozycji w naszej ofercie. Gotowy zestaw 1,8/2,4 m obejmuje 7 szafek, które polecamy do aneksów lub niewielkich kuchni. Docenią ją młode pary, małżeństwa oraz single. Ci, którzy gotują okazjonalnie i ci, którzy cenią sobie wspólne śniadania i kulinarne zabawy.

Na uwagę w meblach Elena zasługuje kolorystyka. Wykonane z płyty laminowanej fronty szafek górnych i niższe fronty szafek dolnych utrzymane są w inspirowanym drewnem wzorze Dąb Artisan. Jego ciepły, karmelowy odcień wprowadza atmosferę przytulności i komfortu. Z kolei wyraźnie zaznaczone sęki i pęknięcia nadają mu ciekawego charakteru i znakomicie pasują do obecnej w meblach modnej czerni. A tej jest sporo!

Czarne w meblach kuchennych Elena są blaty robocze, a także część frontów szafek dolnych układających się w poziomą linię. Czarny laminat pokrywa również bardzo funkcjonalną półeczkę w dolnej części jednej z szafek górnych. To doskonałe miejsce do przechowywania przypraw albo filiżanek i kubków, które zawsze chcemy mieć pod ręką. W kolorze węgla utrzymane są również krawędziowe uchwyty i cokoły, co tworzy estetyczną i ciekawą klamrę wzorniczą, a także umożliwia dalsze eksperymentowanie z kolorystyką wnętrza – sprzętami AGD jak lodówka, piekarnik, płyta i okap, czy też dodatkami.

Ukłonem w stronę funkcjonalności w kuchni Elena są szuflady zlokalizowane tuż pod blatem, które są doskonałym miejscem do przechowywania sztućców i niewielkich akcesoriów kuchennych. Warto również zwrócić uwagę na punktowe oświetlenie skierowane na blat roboczy, dzięki któremu przygotowywanie posiłków będzie znacznie łatwiejsze.

Informacje techniczne:

- Fronty szafek z płyty laminowanej, w kolorze dąb artisan. Szafki dolne z paskiem z płyty w kolorze czarnym

- Korpusy w kolorze białym (w szafce W80PD, WPO P/L, WO20, DPO P/L, DO20 - korpus czarny)

- Uchwyty listwowe (z plastiku) w cenie

- Nóżki 10 cm 

- Szkło satinato

- Zawias cichy domyk

- Szuflady cichy domyk - metalbox + hamulec

- Cokoły w kolorze czarnym, cięte po szafce

- Szafki sprzedawane bez blatów

- Meble w paczkach do samodzielnego montażu 

Meble kuchenne ELENA firmy STOLKAR to nowoczesna stylistyka i niska cena!

ELENA meble kuchenne firmy STOLKAR