Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kategorie
Kupuj wg
Kategoria
Cena
  • 65 3414

Producenci
  1. Stolkar
Porównaj produkty

Nie ma produktów do porównania.

LIVIA Kuchnia z frezowanym uchwytem

Kuchnia LIVIA inspirowana jest trendami ostatnich sezonów i nigdy nie wchodzi z mody! Meble kuchenne LIVIA idealnie pasują do różnych aranżacji – od przestrzeni w stylu nowoczesnym po klasyczne wnętrza.

Cechy produktu:

  • Ponadczasowy design
  • Duże, gładkie powierzchnie frontów
  • Frezowane fronty

Meble kuchenne LIVIA

Kuchnie nowoczesne często kojarzą się z surowym minimalizmem, geometrią prostych brył i brakiem ozdób. Niesłusznie. Meble kuchenne utrzymane w nowoczesnym stylu równie dobrze mogą zachwycać miękkimi liniami, przyjemną fakturą i dekoracyjnymi detalami. Wszystkie te elementy znaleźć można w zestawie mebli kuchennych Livia, która jest udaną synergią wzornictwa na wskroś współczesnego z nutkami ponadczasowej klasyki.

Kolekcję Livia tworzy ponad 60 szafek dolnych i górnych o różnych rozmiarach, z których stworzyć można zabudowy meblowe w każdej niemal konfiguracji – w tym z modną i wygodną kuchenną wyspą lub półwyspem. Trzy opcje kolorystyczne frontów – czysta połyskująca biel, delikatna matowa szarość i niezwykle oryginalny wzór poprzecinanego w poprzek drewna (Tajga), dają olbrzymie możliwości aranżacyjne. Livia może być sercem kuchni o naprawdę różnych charakterach. Może zachwycać nieskazitelną prostotą albo stwarzać atmosferę przytulności i naturalności.

Fronty w tej bardzo popularnej kolekcji wykonano z foliowanej płyty MDF o grubości 19 mm. Zwracają uwagę nie tylko absolutnie gładką, aksamitną i przyjemną w dotyku powierzchnią, ale również starannie wyfrezowanymi krawędziami zastępującymi uchwyty. Rozwiązanie to stanowi kolejny ukłon w stronę czystości formy. Ale to nie wszystko. Miłośnicy klasyki w zestawie mebli kuchennych Livia docenią i inne detale np. delikatnie zaoblone krawędzie przeszklonych frontów szafek górnych czy lekkie szklane półeczki w witrynkach.

Ukłonem w stronę funkcjonalności są zaś: wysokiej jakości okucia i akcesoria meblowe. Zawiasy i prowadnice szuflad z miękkim dociągiem i cichym domykiem, a także podnośniki uchylnych frontów górnych zapewnią komfort użytkowania. Z kolei opcjonalnie dostępne akcesoria jak: cargo, pojemniki do segregacji odpadów i organizacji szuflad ułatwią przygotowywanie posiłków i sprzątanie po nich. Każdy z tych elementów można dostosować do własnych oczekiwań i potrzeb. Bo w meblach kuchennych Livia wszystko zaprojektowano tak, by tworzyły one idealne miejsce do kulinarnych szaleństw i przyjemnego spędzania czasu z najbliższymi.

LIVIA FRONT

LIVIA SZUFLADY

LIVIA FRONT

LIVIA Kuchnia z frezowanym uchwytem