Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kategorie
Kupuj wg
Kategoria
Cena
  • 62 3338

Producenci
  1. Stolkar
Porównaj produkty

Nie ma produktów do porównania.

DENIS Stolkar

Kolekcja mebli kuchennych DENIS firmy STOLKAR

Kuchnia to centralne miejsce każdego domu. To w nim nabieramy sił na rozpoczęcie każdego dnia, przy aromatycznej kawie. To tam spędzamy z rodziną wspólny czas obiadów i kolacji. W związku z tym dobierając meble do tego pomieszczenia należy wybrać meble idealnie dopasowane do gustu klientów. 

W związku z powyższym prezentujemy Państwu kolekcję DENIS. Gładkie fronty wykonane z płyty MDF, kryte folią PVC w szerokiej gamie kolorystycznej pozwolą na urządzenie kuchni w dowolny sposób, w nowoczesnym i indywidualnym stylu.

Meble wyposażone w okucia z cichym domykiem (tak fronty, jak i szuflady), dzięki czemu korzystanie z mebli będzie zawsze przyjemne.

Meble do kuchni Denis łączą solidną jakość i modne wzornictwo. Nowoczesna kuchnia Denis oferuje możliwość wyboru czterech różnych kolorów frontów w matowym wykończeniu. 

Meble kuchenne DENIS

System mebli kuchennych Trend line dedykowany jest do osób, którzy cenią estetykę i poszukują zabudowę kuchenną w atrakcyjnych cenach. System ten stanowi propozycję pojedynczych brył, które można dowolnie ze sobą zestawiać. Zaplanowanie i stworzenie oryginalnego projektu wymarzonej kuchni ułatwi wybór szafek z blisko 60 dostępnych modułów. W tym znajdują się szafki stojące pod zabudowę sprzętu AGD, szafki stojące z funkcjonalnym koszem cargo, słupki kuchenne oraz szafki wiszące z szybą. Ponadto system ten daje możliwości modyfikacji niektórych szafek kuchennych, co stwarza większy potencjał aranżacyjny. Wybierając kuchnię z systemu Trend Line przekonasz się, ile możliwości zyskujesz dzięki nowoczesnym systemom kuchni modułowych.
Zestaw mebli kuchennych Denis stanowi propozycję dla osób ceniących sobie minimalizm połączony z komfortem codziennego użytkowania. Prosta forma frontu oraz ich uniwersalny charakter dają wiele możliwości podczas projektowania kuchni. Fronty zostały wykonane z foliowanej płyty MDF o grubości 19 mm. Dostępne są one w czterech wersjach kolorystycznych: biała satyna mat, czarny groszek mat, coffee mat oraz dąb london. Możliwość wyboru koloru frontów z pośród czterech wersji kolorystycznych, które dowolnie można ze sobą zestawiać, daje szerokie możliwości aranżacyjne. Całości dopełnia korpus w kolorze białym.
Zestaw mebli kuchennych Denis wyróżnia się przede wszystkim modną kolorystyką, uniwersalną formą oraz wysoką funkcjonalnością dostępnych brył. W utrzymaniu porządku i dobrej organizacji prac w kuchni niezwykle pomocne okażą się wiszące szafki kuchenne o wysokości 72 cm, szafki stojące bez blatu mające 82 cm wysokości i ponad 52 cm głębokości oraz pojemne szuflady cienkościenne. W szafkach kuchennych zastosowane zostały zawiasy z cichym domykaniem frontów. Z kolei w szafkach okapowych zastosowano podnośniki gazowe, które zapewniają swobodny dostęp do zawartości szafki.
Nietuzinkowy charakter kuchni osiągniesz poprzez uchwyty oraz blaty do szafek stojących, które dobierasz indywidualnie. Oferta blatów jaką dysponujemy umożliwi wybranie blatu doskonale dopasowanego do kolorystyki brył. Natomiast, w zależności od zastosowanego uchwytu, zestaw mebli kuchennych może zyskać niepowtarzalny charakter.
Aranżacja o kuchnię Denis pozwala na pełne dopasowanie pomieszczenia do Twoich potrzeb. Wymarzoną zabudowę kuchni dopełnisz oświetleniem, funkcjonalnym zlewem, praktycznym okapem oraz kuchenką pod zabudowę.
Meble kuchenne Denis będziesz mógł użytkować przez wiele lat. Przyczyni się do tego perfekcyjne wykonanie oraz wysoka jakość użytych materiałów.
Zestawy mebli kuchennych Denis produkowane są pod indywidualne zamówienia klientów. Tak więc nie zwlekaj ze złożeniem zamówienia. Jeżeli nasuwają się pytania, jakiekolwiek niejasności, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Chętnie pomożemy i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

DENIS_WZORNIK

DENIS Stolkar