Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kategorie

ML Meble

ML_MEBLE.png

Firma ML Meble funkcjonuje na rynku meblarskim od 1996 roku i prowadzona jest od początku jako rodzinna firma. W dzisiejszych czasach trudno zaleźć firmę, która posiada jednego, polskiego właściciela, który posiada 100 % kapitału. Taką firma jest właśnie ML Meble. Jest to znaczny atut przedsiębiorstwa, dający pewność kontrahentom, oraz wpływający na świadomość klientów, którzy wiedzą, że wspierają rodzimy, polski interes.

Początkowo firma działała jako mały zakład stolarski, ale odpowiednio wykorzystane możliwość rozwoju, dały szansę na szybką zmianę profilu działalności. Dziś firma skupia się na produkcji mebli o najwyższej jakości. Jest to możliwe dzięki wyposażeniu 2 zakładów produkcyjnych o łącznej powierzchni 11 tys. m2 w nowoczesne maszyny renomowanych firm (Schelling, Ima, Homag) przeznaczonych dla przemysły meblarskiego. Obecnie zakłady są w stanie wyprodukować 80 tys. mebli miesięcznie, które dystrybuowane są w ponad 1 tys. punktów sprzedażowych w Polsce.

Oferta przedsiębiorstwa ML Meble jest bardzo szeroka. Aktualnie znajduje się w niej 350 wzorów meblowych. Dla osób, które chcą urządzić pokój dzienny, jadalnię i sypialnię ML Meble przygotowało kilka kolekcji, dzięki którym wnętrza będą sprzyjać odpoczynkowi i chwili relaksu. Także młodzież znajdzie coś dla siebie. Oryginalne wzornictwo i żywa kolorystyka podkreśli charakter i przyciągnie uwagę innych. Wysoką jakością wykonania oraz funkcjonalnością cechują się także meble odpowiednie do urządzania przestrzeni biurowej oraz przedpokojów. Oferta zawiera meble dla małych, często trudno ustawnych pomieszczeń, jak i do dużych, przestronnych sal konferencyjnych. Dzięki odpowiednim meblom łatwiej zorganizować miejsce pracy. Wizytówką mieszkania jest przedpokój dlatego warto zadbać, aby jego wystrój był wyjątkowy. ML Meble oferuje różnego rodzaju szafki na buty, wieszaki, lustra i inne meble, które świetnie spiszą się w każdym wnętrzu. Mieszkania można dodatkowo wyposażyć, dzięki meblom uzupełniającym, wśród których znajdują się stoliki, biurka, półki, komody i szafki.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy ML Meble.