Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kategorie

Optimum

OPTIMUM.png

Firma Optimum działa od 1992 roku i zajmuje się głównie produkują łóżek, materaców, stelaży do łóżek i dodatkowych akcesoriów, takich jak poduszki, czy poszewki higieniczne. Od początku swojej działalności na rynku polskim przedsiębiorstwo skupia się na pełnym zaspokojeniu potrzeb i oczekiwań klientów w kwestii komfortu. Firma posiada certyfikat potwierdzający spełnianie wymagań i norm związanych z projektowaniem i produkcją ISO 9001 : 2000 / EN ISO 9001 : 2000.

Oferta firmy zawiera wiele rodzajów materaców, tj. materace lateksowe, kieszeniowe, piankowe, sprężynowe, dziecięce. W zależności od potrzeb i upodobań klient może zdecydować się na różne warianty produktu. Dobrze dobrany materac o odpowiedniej miękkości i dopasowywaniu się do kształtu ciała to niezbędny element wyposażenia mieszkania, który zapewnia spokojny odpoczynek i sen.

Podparciem materaca i elementem zapewniającym jego odpowiednią wentylację są stelaże do łóżek. Odpowiednio dobrany pozwala w pełni wykorzystać wszystkie zalety materaca, dlatego tak istotne jest dobieranie go pod konkretny materac. Asortyment firmy Optimum daje taką możliwość.

Oferta firmy zawiera także łóżka, które razem ze stelażem będą idealnym podłożem dla materacy, gwarantując zdrowy sen. Stabilne i wytrzymałe konstrukcje powstałe z drewna będą służyły długie lata, a nieskomplikowana budowa pozwala na szybki i łatwy montaż.

Do zdrowego snu nie wystarczy solidnie wykonane łóżko i stelaż wraz z wygodnym materacem. Konieczne są także odpowiednie poduszki, które będą odciążać odcinek szyjny w nocy, sprawiając że sen jest jeszcze bardziej komfortowy i zdrowy. W celu ochrony materaca przed zabrudzeniami oraz roztoczami i alergenami warto także zainwestować w poszewkę higieniczną. Występują one w różnych wariantach, tj. nieprzemakalne oraz nieprzemakalne i przepuszczające powietrze, a także z gumkami lub z bokami z siatki bawełnianej.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy Optimum, aby móc cieszyć się zdrowym snem.