Koszyk

brak 0 zł

My Cart -

brak
Kategorie

Restol

RESTOL.jpg

Przedsiębiorstwo Restol działa na terenie Podkarpacia od 1988 roku. Powstało na bazie trzech wcześniej istniejących zakładów rzemieślniczych i było jednym z pierwszych tego typu w regionie. Na początku działalności zatrudniało 5 osób i prowadziło sprzedaż w jednym sklepie firmowym w Rzeszowie. Obecnie zatrudnia ponad 200 pracowników i oferuje produkty klientom na obszarze prawie całego kraju.

Spółka restol specjalizuje się w produkcji mebli oraz frontów meblowych. Dzięki inwestycjom w nowoczesny sprzęt i technologie możliwe jest osiąganie wysokich standardów w kwestii jakości produktów. Firma w przeciągu ponad 20 lat działalności stała się rozpoznawalnym i znaczącym producentem w branży meblarskiej.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta oraz dbając o środowisko naturalne przedsiębiorstwo Restol w procesie produkcji wykorzystuje jedynie materiały, komponenty oraz technologie spełniające normy ekologiczne, a wszelkie odpady produkcyjne są ponownie zagospodarowywane.

Na renomę firmy wpływa także profesjonalna obsługa. Cechuje ją szybkość i solidność, dzięki czemu firma pozyskuje wielu lojalnych klientów. Liczne nagrody i certyfikaty przyznawane dla przedsiębiorstwa są potwierdzeniem uznania wśród klientów oraz firm współpracujących.

Oferta firmy jest na tyle bogata, że każdy klient znajdzie coś dla siebie. Cechą wyróżniającą mebli Restol jest możliwość wyboru kolorów produktów z bardzo szerokiej palety kolorów, która zawiera ponad 100 barw. Znajdziemy tam zarówno wygodne meble do sypialni, jak i pięknie prezentujące się zestawy do salonu, czy praktyczne w użytkowaniu meble do jadalni.

Restol dodatkowo oferuje szeroki asortyment frontów MDF oklejanych foliami PCV. Szeroka gama kolorów, wzorów oraz możliwość wykonania niestandardowych elementów, a także estetyka wykonania w przystępnej cenie gwarantuje zadowolenie klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Restol, która proponuje meble i fronty meblowe o wysokiej jakości wykonania i wysokich walorach estetycznych.